2017 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Sen çözme zaten ulan ayı foruma nasıl giriyon hayret bilgisayar denen şeyi kullanıp kim yatırcak diyor

Hastamısın ikide bi yatmaz yazıyon yatmazsa yatmasın mide bulandırma

Şizofrenmisin bok beyinli ikide bi benim lafima atlayip duruyosun kopek gibi kemik atanmi var sana ayar etme beni bi tarafina sokarim simdi o elindeki telefonu senin fikrimi yazdim ben oraya yatmazsa yediririm bu lafi sana ama cinsmisin nesin bak isine bulasip durma bana

Seni atsınlar millete yalan atıyon durmadan yatmaz yazıyon git twitterı oku dedim hala yatmaz 2022 falan yazıyon

Arkadasim ne 2022 si burasi evde bakim konusu 2022 maaslari zaten yatacak 28-29 agustosta hala 2022 diyo bana ya sorunlusun sen belli hadi git bana bulasma gunaha sokma beni

arkadaşlar bakanın açıklamasına göre 2022 maaşlarının yanı sıra evde bakım maaşları da erken yatacak.ödemeler 28 29 ağustosta yapılacak pazartesi herşey daha net olur bakan açıklama yaptıysa resmi bilgidir.

madem burada konusu gectı

bu sayfadakı herkes engelli yakınına bakım parasını her ay alıyor ise,2022 denen dırek engelli maasınıda alıyormu.cunku hem onu hem onu alan oluyor dıyorlardı

Ayrıca evde bakım ödemelerinide bayram öncesi yapacagız sözünden bugunde yatabilir çıkabilir 29 sonrası bayram zaten ama yarın gece hepsi sanırım

Nasıl alcak kişi başı gecer bilemeyecegim gene annanemin babasından aylık 600 maaşı var belkide çifte alanlar vardır annanem yaşlılık parası alabiliyor ama degmez zaten babasından aldıgıda ona yakın

Geri