2017 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam, hayırlı geceler arkadaslar, benim bir sorum olacak ; bakıcının evde bakım maaşı hesabına başkasına verilmek üzere 1.100 tl lik bir havale gelirse evde bakım maaşı yada 2022 maaşı kesilir mi ?
bilgi sahibi arkadaslardan cevaplarınızı bekliyorum

saygı ve sevgilerimle

bursabursa16

Üye
Üye
Kendinede gelse baskasinada gelse 842 tl kisi basi geliri gecmesse bisey olmaz saygilae

bursabursa16

Üye
Üye
2022 degisik yani engelli 2022 de asgari icrrtin ucte biri herhalde...ama bise olmaz sanirim ban 4000 tl yatmisti ama bise olmamisti. ..bi defada bisr olmaz

balım

Üye
Üye
İnşallah bugün yatar bursa

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Once terbiyeni takin edeb yoksunu seni taniyorum inegolde hep acildesin geceleri bu bir bursa yerel tv de verdi .aklli ol edepli ol. Lan li lunlu yalan konusan seredsizdir konusmuyosam sen serefsizsin..bi gece acilde bulusuruz hayirli geceler tiner nasil cekilr gireceksin..motoelyla geceleri hanmi coxugu alir gezersin ben epilwpsiyum diye hem sakatlik hem bakim alirsin bekle sen.onasil hastlikmis geceleri mitor ustinte sord yapiyosun kı uckagitci kim gor ..goruntulerini cekip kuruma vercem bana hakaret edersin haaa ben sizler icin calisiyorum...1 yildir kesildi benim
Ne inegolu ne acili arkadasm kafadan sakatmisin sen yenisehirliyim ben yok acildesin yok hastane bilmem ne aptal aptal konusup durma

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Arti ben bakim maasi almiyorum esimin ananesi aliyor onun icin takip ediyorum bursayi yalan yanlis bi tarafindan laflar uydurma yazdigin cumlelere bak bi akil mantik varmi hic komik duruma dusuyorsun

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Bursa bundan 2 yil onceki zamanlara dondu yine o zamanlarda ayin 20 lerinde yatardi bazi aylar bu ayda oyle olacak gibi 1 haftayi bulmaz insallah en gec 17 si gibi yatmasini temenni edelim

semiha01

Üye
Üye
Sabah erken kalkıp haber programlarına mesaj atmak lazım fox tv ye kanal d ye hemen okuyorlar Belkı bir yardımı olurda yatırırlar .

ahmet34

Üye
Üye
il yatması bukadar galiba bitti,bugün hiç il yatmadığına göre

ahmetturk

Üye
Üye
Bursa hesaplarınızı kontrol eder misiniz? Yatmış/ yatıyor olması lazım şu an

Tekerlekli Sandalye