2017 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ecem35

Üye
Üye
İzmir için bi sitede 16 sıda demişler... Ömrümü yedin izmir ömrümüüüü :(

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar onun bunun demelerine bakmayın bizim gecen ayın 12 de cumartesi günü yattı ayın 15 oldu daha ses yok o öle demiş bu böle demiş hepsi safsafa para hesaba gecmeyince kimsenin lafına itibar etmem ben

ecem35

Üye
Üye
arkadaslar onun bunun demelerine bakmayın bizim gecen ayın 12 de cumartesi günü yattı ayın 15 oldu daha ses yok o öle demiş bu böle demiş hepsi safsafa para hesaba gecmeyince kimsenin lafına itibar etmem ben

Bilelimde ona göre hareket edelim.habire borçla ertesi günü görüyoz..parayı elime alınca kuş gibi kalcak..

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar, senelerdir söylediğim bir şey var benim , bu ödeme yardım parasıdır, maaş değildir ne zaman yatacagının, yada yatacağının hiç bir garantisi yoktur ben iyi biliyorum şartlar normalken bile 54 gün de bir yattığını gördüm o yüzden ben söylentilere itibar etmem vakıf banktan alıyorum ben online işlem merkezinden yattığını gördüğümde parayı daha çekmeden burada paylaşırım

rüyam

Üye
Üye
Bende her zaman soyluyorum bu para bi bakmissin kesilmis bi bakmissin erken yatmis yada gec yatmis her ne kadar burda yatti yatacak derken olmuyor tabiki tek temennimiz bi an onceyatmasi o yuzden biz burda boyle gereksiz yazdikca millet bi umitle girip bakiyor yatti galiba bu kadar yazi var diye amaumudu bosa cikiyor

LG-D855 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Burcu33

Üye
Üye
Yok izmir ya yarinn ogleden sonra yatacakmis yada 16 sinda yılma merak etme

yılma

Üye
Üye
İnşallah sizin dediğiniz gibidir yarın öğleden sonra yatçağı kesinmi

35030

Üye
Üye