2017 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Ebrut

Üye
Üye
Tekirdağ merkez evde bakım maaşı yatmıştır (13.01.2017) hayırlı olsun, iyi günlerde harcayın arkadaşlar ,diğer illerin en kısa sürede yatması dileğimle güzel günler diliyorum...
Teşekkür ederiz

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

01-Tokat
02-Aksaray
03-Antalya
04-Kahramanmaraş
05-Kırşehir
06-Diyarbakır
07-Afyonkarahisar
08-Mersin
09-Konya
10-İstanbul
11-Ankara
12-Sivas
13-Zonguldak
14-Bursa
15-Denizli
16-Rize
17-Manisa
18-Kocaeli
19-Balıkesir
20-Gaziantep
21-Malatya
22-Şanlıurfa
23-Eskişehir
24-Samsun
25-Bartın
26-Bilecik
27-Osmaniye
28-Ordu
29-Aydın
30-Muğla
31-Tekirdağ

Not: Hatay yattı bilgisi var Hataydan maaş alan üyelerimiz lütfen yatıp yatmadığını teyit ederlerse memnun oluruz.

yunus bozan

Üye
Üye
yahu burası tartışma yeri değil biliyorum fakat benim izmir için anlayamadığım birşey var genelde hep boyle gecikmeler oluyor ona alıştımda sadece neden boyle oluyor anlamış değilim ve sonuçta izmir küçük bir il değil ist veya ank yatıyorsa izmirinde yatması gerekir ama şimdi günahta almak istemiyorum bence bunu izmir için yapan sosyal hizmetler değil ziraat bankası bunu yapıyor sabahleyin komşumuzda gitmiş bankaya ve orda güvenlik tanıdığı ile konuşmuş güvenlik demişki para yattı yatmasınada banka izin vermiyor işletiyor parayı bana mantıklı geldi şahsen çünki sosyal hizmetler gününü belirliyor bankada keyfine gore neyse kusura bakmayın bu sayfanın dışı oldu bu konu bende yeni konu nasıl açılır bilmediğimden dolayı buraya içimden geleni yazdım tekrardan ozürlerimi diliyorum sevgili arkadaşlarım..

ecem35

Üye
Üye
yahu burası tartışma yeri değil biliyorum fakat benim izmir için anlayamadığım birşey var genelde hep boyle gecikmeler oluyor ona alıştımda sadece neden boyle oluyor anlamış değilim ve sonuçta izmir küçük bir il değil ist veya ank yatıyorsa izmirinde yatması gerekir ama şimdi günahta almak istemiyorum bence bunu izmir için yapan sosyal hizmetler değil ziraat bankası bunu yapıyor sabahleyin komşumuzda gitmiş bankaya ve orda güvenlik tanıdığı ile konuşmuş güvenlik demişki para yattı yatmasınada banka izin vermiyor işletiyor parayı bana mantıklı geldi şahsen çünki sosyal hizmetler gününü belirliyor bankada keyfine gore neyse kusura bakmayın bu sayfanın dışı oldu bu konu bende yeni konu nasıl açılır bilmediğimden dolayı buraya içimden geleni yazdım tekrardan ozürlerimi diliyorum sevgili arkadaşlarım..

arkadasım belli bişeylerin döndüğüde..niye sadece izmir ziraat bunu yapıyor..istanbul ankara ziraat bilmezmi parayı işletmesini..su garibanlarında parasına bunu yapıyorlar var ya..yatacak yerleri yok ahirette...

xxxlach

Üye
Üye
arkadasım belli bişeylerin döndüğüde..niye sadece izmir ziraat bunu yapıyor..istanbul ankara ziraat bilmezmi parayı işletmesini..su garibanlarında parasına bunu yapıyorlar var ya..yatacak yerleri yok ahirette...
Ozaman bu İzmir'deki ziraat bankalarıyla sosyal hizmetler anlaşmalı ben sosyal hizmetler i aradım bana 17 sinde yatacak dediler demekki bankalara çalışıyorlar eğer böyle birşey varsa ben hakkımı helal etmiyorum

Discovery II Mini cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

yunus bozan

Üye
Üye

aynen kardeşim katılıyorum yatacak yerleri yok bizce tabiki yinede rabbim bilir..fakat allah bırakın devleti bankayı vs vs allah hiç kimseye hiç kimseyi muhtaç etmesin gerek ana gerek baba kardeş evlat hiç kimseye etmesin hani bir laf vardır 1 gozün bir goze faydası yok aynende oyle allah bizleri ne engelli yapsaydı nede bu paraya muhtaç etseydi sadece para için değil bu herşeyde geçerli düşene yeri geliyor aile bile vuruyor keşke saglık bakımından herkez eşit olsaydı hee şu var dert elbetteki yüce allahtan geldi ona binlerce kez şükürler olsun benim kendi şahsi isyanım sadece insanlarımızdır.. şimdi tekrardan paraya gelecek olursak bu para büyük bir para değil askeri ücret bile değil ona tmm fakat bu para ile geçinenler var ben dahil çoğu insanın ihtiyacı var bu parayı keyfe kedere kullanan insanlarıda gordüm ben şahit oldum neyse ben dahil bu para sayesinde insan kendini güçlü hissediyor buda olmazsa yandıkki ne yandık nasıl yanmayalımki çalışamıyoruz edemiyoruz nasıl kazanalım ana baba benden aç tabiri caizze yani demek istediğim anadanda bişeyler kalmadı babadanda bu durumdayız sırtımızı devlete dayamışız devlette bizi korkutuyor acaba kesildimi yada kesilirmi oyle olursa naparız demekten bıktım açıkçası işte o yüzden diyorum kardeşim muhtaçlık zor zaten aile problemlerimiz var birde bu dertler çıkıyor kafayı yememek elde değil şükür yemedikte boyle giderse yiyecez kafayı allah muhafaza.. neyse biraz uzattım farkındayım içimi doktüm napayım burdaki dostlar yinede yakınımızdakinlerden iyidir bizleri zaten hep yakınımızdakinler üzerler ee taş işte uzakta araba dibinde..

kolera

Üye
Üye
izmir

farkında mısınız her yılın ılk maaşı izmir icin diyorum gecikiyor.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

01-Tokat
02-Aksaray
03-Antalya
04-Kahramanmaraş
05-Kırşehir
06-Diyarbakır
07-Afyonkarahisar
08-Mersin
09-Konya
10-İstanbul
11-Ankara
12-Sivas
13-Zonguldak
14-Bursa
15-Denizli
16-Rize
17-Manisa
18-Kocaeli
19-Balıkesir
20-Gaziantep
21-Malatya
22-Şanlıurfa
23-Eskişehir
24-Samsun
25-Bartın
26-Bilecik
27-Osmaniye
28-Ordu
29-Aydın
30-Muğla
31-Tekirdağ
32-Hatay
33-Sakarya
34-Kırklareli
35-Ağrı

yunus bozan

Üye
Üye
farkında mısınız her yılın ılk maaşı izmir icin diyorum gecikiyor.

evet kardeşim farkındayım doğru soylüyorsun geçen senelerdede boyle olmuştu bence bırakın izmiri bencillik gibi olmamak için hiç bir ilin gecikmemesi gerekir insan en azından aldığı günü bilir ona gore insanın harcı borcu oluyor bu çogu insanın başında vardır mesela ben 10 günden beri bakkaldan ekmektir yoğur makarna çikola filan alıyorum bakkala dedimki ayın 13 ünde vericem gerçi durumu arzettim bakkala ama insan utanıyor acaba hakkımda yanlışmı düşünür diye çünki bakkallar genelde evhamlıdır bilirsin.. allah inşallah bizlere saglık sıhat verirde kurtulalım bari birde ben devletimiz açısından biz engelliler hakkında bilindir bir konuyu arzetmek istiyorum oncelikle nankorlük olmaması için allah devletten razı olsun herşeye ragmen bizler çoğu ülkelerden çokdaha iyi durumdayız buraya kadar hemfikiriz şimdiki mesele eve giren para kıriterlerinin aşılması ben şu şekil diyeyim benim yüzde 90 agır engelli bir arkadaşım var babasının 2 katlı evi var ve anne baba kendisi yaşıyor baba emekli katın birisi boş arkadaş evlilik hayat arkadaşı istiyor sevdiğide var ve sevdiğide engelli çocuga bakım aylığıda vermiyorlar 2022 aylığıda neymiş baba emekliymiş 2 kat ev varmış var ama bu çocugunda maası olsa evlense yuva kursa her ay gidip eşiyle parasını alsa fenamı olur yazık günah degılmi bunları devletimize diyorum bir engelli ne yapabilirki zaten çaresiz sen o parayı kesiyosun bu insan çıkmaza giriyor kendisini gereksiz hissediyor hee bu insana nasıl maas verme babası vefat eder emekliside çocuga kalır o zaman verme kabul var çünki parası diyer detayda şudur ben kendi payıma vicdanlıyımdır şükür suriyelilere her merhametli insan gibi bende üzülüyorum yazık günahlar tmm ama sen bizim devletimizsin kendi vatandaşının evine giren paraya bakarsın suriyelilere her ay 900 tl maas verirsin tmm yine ver fakat birazda kendi zor durumda olan vatandaşını gor hal boyle olunca bende ister istemez adalet nerede diyorum vicdan nerede neyse kardeşim bu hatalar konular çok uzun yeri olmadığından konuyu kapatıyorum şu anda diyeceğim en son şey rabbim kim olursa olsun kotü niyetli insanlarımızı islah etsin amin..

Yalniz efsane

Üye
Üye
Annem 83 raporlu eve heyet geldi bana imza attırıyor biz sizi arayacağız dediler sonuç ne olur acaba ben bu bakici masini 2 sene aldım geri iptal ettirdim aradan 3 sene geçti tekrardan yaptırıyorum olurmu acaba

sfye

Üye
Üye
Izmir yattimi acaba bakan var mi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı yatan iller haricindeki mesajlara dönüş yapılıp cevap verilmemektedir, lütfen harici konuları sitemize yeni konu açarak sorarsanız cevaplanacaktır

Tekerlekli Sandalye