2017 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ziyaretci

Üye
Üye
pazar günleride yatıyo ha... istanbul bekliyoruz..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

09.02.2017

1-Amasya
2-Kırklareli
3-Aksaray
4-Çankırı
5-Tokat

10.02.2017
6-Afyonkarahisar
7-Rize
8-Giresun
9-Uşak
10-Kırşehir

11.02.2017
11-İzmir
12-Malatya
13-Antalya

12.02.2017
14-Karabük
15-Bilecik

ziyaretci

Üye
Üye
arkadaşlar bakım parası alanların sigortasıda yatıyormu? böyle bir şey var mı?

bursabursa16

Üye
Üye
Arkadaslar inegol icin bi bilgi vercem sıkı bir kontrol var bakicilar lutfen bu gunler evde ayrilmasin en ufak bahanede bi cok insanin bakim paralari kesildi

Bursam

Üye
Üye
Arkadaslar inegol icin bi bilgi vercem sıkı bir kontrol var bakicilar lutfen bu gunler evde ayrilmasin en ufak bahanede bi cok insanin bakim paralari kesildi

Birşey sorucam ben kızımı hergün okula götürüyorum bizede gelip bulamazlarsa sorun olur mu? acaba

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Bursam evinden cikarken kapiya not yaz yapistir kizimin durumundan dolayi mecburen yaninda refakat etmek zirunda oldugum icin evde bulunamiyorum surekli okuldayim diye not yaz zilin uzerine yapistir

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Keske cocuklarimiz herseye kendilerini odaklaya bilse anaya babaya minnet etmeseler analar babalar olarak. Allah omur verdi surece yasicaz hic yoksa bizlere bisi olsada cocuklarimiz kendilerini odakladigi gibi hayatlarina devam ediyo olurlar

Bursam

Üye
Üye
Keske cocuklarimiz herseye kendilerini odaklaya bilse anaya babaya minnet etmeseler analar babalar olarak. Allah omur verdi surece yasicaz hic yoksa bizlere bisi olsada cocuklarimiz kendilerini odakladigi gibi hayatlarina devam ediyo olurlar
İnşallah engelli babasıyım bütün ümidimiz kendi ayaklarının üzerinde durabilmeleri acaba sosyal hizmetlere gidip durumu anlatsam mı diyorum yani kapıya not yazmam pek mümkün değil endiselendim simdi

Black16

Üye
Üye
Birşey sorucam ben kızımı hergün okula götürüyorum bizede gelip bulamazlarsa sorun olur mu? acaba

Iki hafta önce bizede gelmişler. Bende okuldaydım oğlumla birlikte. Telefon açtılar. okulda olduğumu söyledim. Sabahleyin evde olduğumu soyledim
Onlarda sabah geleceklerini soylediler. Tekrar baştan evrak yaptirdim ve teslim ettim. Istersen bildir.

Bursam

Üye
Üye
Iki hafta önce bizede gelmişler. Bende okuldaydım oğlumla birlikte. Telefon açtılar. okulda olduğumu söyledim. Sabahleyin evde olduğumu soyledim
Onlarda sabah geleceklerini soylediler. Tekrar baştan evrak yaptirdim ve teslim ettim. Istersen bildir.
teşekkürler black16 yarın gideyim bildireyim ama yeni yerini de bilmiyorum sosyal hizmetlerin

Bursam

Üye
Üye
Neyse burada yazmayalım kızacaklar simdi bize

ahmet34

Üye
Üye
bakım parası kesilenler.engelliye nasıl bakıcak

evdeki genc erkek cocuk ise girdi diye.para kesiliyorsa

o cocuk aldıgı maası evemi versin.gelecegini.dugununu neyle yapıcak
evlilik icin 60 bin tl biriktirmesi lazım.ev dosucek

R

rahim

Guest
konya bakım paraları hesaplara geçmiştir. güle güle harcayınız.

Rennie

Üye
Üye
Sivas yattı arkadaşlar.

Tekerlekli Sandalye