2018 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetturk

Üye
Üye
maaş kesilse bile 7 gün 8 gün 3 günlük bilen yatıyor hiç yatmamışsa sistemsel yada senin dediğin ilçe durumuna göre değişiyor

Bakım parasının yattığını duyururken il ile birlikte ilçe de yazılsa yattı yatmadı daha net belli olur.

ahmetturk

Üye
Üye
çift mesaj gitmiş silindi. özür

Son düzenleme:

Osmaniye80

Üye
Üye
Osmaniye li arkadaş ara ankayı söyle neden korkuyon maaş yatmadı de sor bakalım benimki yattı ben çektim senin en doğal hakkın ben aradım benimki yattı yönetici kimse düzeltin osmaniye bakım parası yattı yattı ara sor bakım sana bana inanmıyosan

ahmetturk

Üye
Üye
Osmaniye li arkadaş ara ankayı söyle neden korkuyon maaş yatmadı de sor bakalım benimki yattı ben çektim senin en doğal hakkın ben aradım benimki yattı yönetici kimse düzeltin osmaniye bakım parası yattı yattı ara sor bakım sana bana inanmıyosan

Osmaniye80 tam anlaşılmıyor. Siz telefon ettiğiniz için mi yattı sizin bakım maaşı. Nereyi aradınız da yatttı sizin maaş.
Sizin ilceniz hangisi belki yatmadı diyen ile aynı ilçe değildir o yüzden yatmamıştır.

veli 1500

Üye
Üye
Hatay yattimi arkadaşlar gülümse hanım merhaba

kadir63

Üye
Üye

Arkadaş bende osmaniyede yim benimkisi de yatmadı ben Anlatanın nosu nu bilmiyorum bide bize geldiler gelir belgeleri istediler kontrolde kesince belge istemiyorlar ki

kadir63

Üye
Üye
Bi de sen osmaniyenin içindemi oturuyorsun lütfen söyle

Osmaniye80

Üye
Üye
Arkadaş bende osmaniyede yim benimkisi de yatmadı ben Anlatanın nosu nu bilmiyorum bide bize geldiler gelir belgeleri istediler kontrolde kesince belge istemiyorlar ki

Malesef kesmiş olabilirler inş kesmemişlerdir eve gelip belge istemişlerse bişeyler olmuştur sen osmaniye merkez aile sosyal pol.ara 0 (312) 705 40 00 bu ankara bakanlık burdan rahatlıkla bilgi alabilirsin

honduras

Üye
Üye
balıkesir den bilgi varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye