2020 Eylül Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serbetcimehmet

Üye
Üye
karabük evde bakim ucretleri 15.09.2020 olarak e devlette güncellenmiştir arkadaslar

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bruma2017

Üye
Üye
Istanbul kaçına güncellendi bilen varsa yazabilirmi arkadaşlar

alparslan bey

Üye
Üye
İstanbul ayın 13 olarak güncellenmiştir

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sametcan01

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, e devletten güncelleme nasıl yapılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim..

serbetcimehmet

Üye
Üye
e devletten güncelleme yi siz yapamazsınız sistem tarafından guncellenir maaslar

serbetcimehmet

Üye
Üye
rica ederim

Poyraz78

Üye
Üye
Şimdi bazıları bana kızabilir. vs...https://www.ailevecalisma.gov.tr/tr-...maya-basladik/ şuradaki bakanlığın yapmış olduğu açıklama.der.ki ayın 5.inde bakım maaşını ödemeye başlayacağız.bu bakanın sözü.lakin ortada yatan para yok vs. Bugün kendi adıma Cimer ve diğer bakanlığa şikayette bulundum .niye böyle bir açıklama yapıp yatmadığına dair.tam 39.gün önce maaş yatmış.insaf ne zorluklarla yaşayan insanlar var vs.siz engelli dostlardan ve bakım maaşı alan dostlardan ricam sesinizi duyurun hakkınızı arayın kimseden korkmayın çekinmeyin.kısaca söz ağızdan çıkar ve buna inanırsın herşeye inanmayın bunu okuyup sesini duyuran herkese teşekkür ederim.

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadasım bunda şikayet edilecek bir durum göremiyorum ben, şöyle ki,, evet 39 gün önce yattı ama ayın 29 .da alındı bir ay içersinde 2 defa maaş aldın 15/ 20 arayla agustosun masını da bayramdan önce aldık20 gün arayla 2 defa maaş alırken iyi oluyorda kardesim erken yatan para erken yatmamış olsaydı ki zaten 11 itibariyle yatmaya başlıyor 15. de kadar 3/4 il yatıyordu
diyeceğim şudur ki zaten bakanın açıklamasında 4-9 eylül arası diye bir ibare var 5 itibariyle hesaplara yatmaya başlayacaktır 13 dakka sonra ayın 9 u olacak belki bugün belki cumaya kadar onu da gec 11 den itibariyle yatmaya başlasa bile maaşlar tam gününde yatmış olacak şükredelim, mevlam devletimize milletimize zeval vermesin kardeşimbekleyelim şükredelim sabredelim ,
ben kendi kanımca şikayetlik bir durum oldugunu düşünmüyorum, yanlışmıyım arkadaslar?
tamam 5 de ödemeler başlayacak demiş başlamış olsaydı yine erkenden ödenmiş olacakdı bu ayın maaşları,
bakanlık bir güzellik daha yapmak istemiş minnettarız diye düşünüyorum, gününde alabildiğimiz için sonsuz teşekkürler

serhat1971

Üye
Üye
Arkadaşlar herkes bayramdan önce aldı paralarını kirklareli ayın12 yattı

serbetcimehmet

Üye
Üye
ewt doğru bayramdan once herkes aldı sizin yatmadıysa o sizin bulunduğun yerdeki sos hız müdürlüğünden kaynaklıdır diye tahmin etmekteyim ben koñuyu sizlerinde bayramdan once aldiniz uzerinden yaptim yorumunu fakat bağlı olduğunuz yerdeki sos hız Mudr lugunden konuyu soruşturdunuz mu ne cevap verdiler size sistemsel mi bakanlık kaynaklı kendi bitlerindeki bir sorun mu yada banka kaynaklı mi bilgi aldiniz mi ne diyorlar. ki bunların sonucuna göre elbette cimere durumu anlatabilirsiniz şikayet demeyelim de bilgi alma anlamında falan yumsaltarak daha doyurucu cevap alabilirsiniz diye ümit ediyorum. Saygı ve sevgilerimle

serbetcimehmet

Üye
Üye
olabilir kardeşim bizim burda sos hız mid yer değişmişti seneler önce taşınması alt yapı vs 2 ay maasi epeu geç yatmıştı olabilir boyle saglik olsun diyelim aksam sabah yatar sabredelim

serbetcimehmet

Üye
Üye
an itibariyle yok sanirim paylaşım olamadığına gore

yılma

Üye
Üye
Yok ayın beşinde yatmaya başlayacakmış ayın dokuzu hani yatan il milleti avuturlar

D.BULUT

Üye
Üye
Bu ay için kimsenin erken yatsın diye bir beklentisi yoktu,Kendileri aciklama yapip 5 inde başlayacak diyip insani bekletiyorlar.Kimbilir kaç kişi bunlara güvenip erken yatirilacak umuduyla cebindeki son parayi harcadi.her ay 9 da yatan para bunlarin erken açiklamasindan sonra yatmadi..edevlette son alinan odeme ayin 2 si olarak güncel birde.

bruma2017

Üye
Üye
Kardeşim haklısın bizde güvendik zaten para yoktu olanı da bitirdik bundan sonra anlayın ki bunlara güven olmaz bunlar insanı düşünmez o kadar ince düşünmezler nasılsa kendileri paraya muhtaç degil bu açıklamayı ne diye yaparsın kardeşim havan kime milleti umutlandirıyon

Bursam

Üye
Üye
Maaşı erken alırken bir daha ki ay geç alacağınızı düşünüp ona göre harcama yapacaktınız bundada mı devlet suçlu bu para yardım parası devamlılığı yok bugün yıllarca çalışıp emekli olan da 1500 TL alıyor bizde senin hesapsızca yaptığın harcamadan kimseyi suçlayamazsın ayağını yorganına göre uzatacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye