2020 Kasım Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Inegol

Üye
Üye
Bursa bu gece yatar

UGUR89

Moderatör
Moderatör
KASIM 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ(Güncellenecek...)

1- İZMİR
2- HATAY
3- TOKAT
4- OSMANİYE
5- AFYONKARAHİSAR
6- KIRKLARELİ
7- SAMSUN
8- ANTALYA
9- SAKARYA
10- DİYARBAKIR
11- BALIKESİR
12- KONYA
13- UŞAK
14- MERSİN
15- İSTANBUL
16- MANİSA
17- NİĞDE
18- ŞANLIURFA
19- ZONGULDAK
20- ORDU
21- DENİZLİ
22- KARABÜK
23- BURSA
24- ADANA
25- DÜZCE
26- KAYSERİ
27- ÇANAKKALE
28- GAZİANTEP
29- AYDIN

KASIM 2020 EVDE BAKIM MAAŞI "e-devlet" ÜZERİNDE GÜNCEL TARİHLER(Güncellenecek...)

İZMİR 6 KASIM
HATAY 7 KASIM
TOKAT 9 KASIM
OSMANİYE 10 KASIM
AFYONKARAHİSAR - KIRKLARELİ - SAMSUN - ANTALYA 11 KASIM
DİYARBAKIR - SAKARYA 12 KASIM
BALIKESİR - KONYA - UŞAK - MERSİN - İSTANBUL - MANİSA - NİĞDE - ŞANLIURFA - ZONGULDAK - ORDU - DENİZLİ 13 KASIM
KARABÜK 14 KASIM
BURSA - ADANA - GAZİANTEP - AYDIN 15 KASIM
DÜZCE - KAYSERİ 16 KASIM
ÇANAKKALE 17 KASIM

MUĞLA
ANKARA
BOLU

Son düzenleme:

Orhan38

Üye
Üye
Kayseri bakım maaşları yatmıştır

osmaniye 80

Üye
Üye
İyi akşamlar konu başlığıyla alakasız sorum olacaktı başından geçen vardır hepimiz aynı sorunlarla karşılaşıyoruz yardımcı olurmusunuz benim 48 yaşında yatalak 100/96 engelli abim var ben 3 gün önce vasilik kararı için dava açtım bugün e devletten baktığımda antalya egitim arastirma hastanesine sevkine karar verildi diyor elimdeki rapor gecerli olmuyormuş yenisi istemiyormuş sevkine derken abimi bizmi götüreceğiz yoksa kolluk kuvvetleri falan mı arastirdim koluna mühür basilmasindan bahsedilmis süreç nasıl işliyor acaba

bedrettini

Üye
Üye
İyi akşamlar konu başlığıyla alakasız sorum olacaktı başından geçen vardır hepimiz aynı sorunlarla karşılaşıyoruz yardımcı olurmusunuz benim 48 yaşında yatalak 100/96 engelli abim var ben 3 gün önce vasilik kararı için dava açtım bugün e devletten baktığımda antalya egitim arastirma hastanesine sevkine karar verildi diyor elimdeki rapor gecerli olmuyormuş yenisi istemiyormuş sevkine derken abimi bizmi götüreceğiz yoksa kolluk kuvvetleri falan mı arastirdim koluna mühür basilmasindan bahsedilmis süreç nasıl işliyor acaba

bu sevk yeni rapor için değil,yani yeniden rapor istenmiyor sizden.sevk tarihinde mahkemenin kalemine gideceksiniz,katip kardeşinizin koluna mühür vuracak,sonra düzenlenen evrakla hastaneye gidip size raporu düzenleyen hekimin yanına giderek vasilik kararı için geldiğinizi belirtip vasilik gerekir kararı cıkartacaksınız.hastane kararı ilgili mahkemeye kendisi gönderiyor.abinizi siz götüreceksiniz hastaneye,gecmiş olsun..

Timsah

Üye
Üye
O hastanenin saglik kuruluna gideceksiniz orası sizi en az üç doktora yönlendirecek tabi buda ücretli oluyo sıra beklemeden girip saglik kurulunun vermiş olduğu evrağı imzalatıp çıkacaksınız hasta yanınızda olacak ordan çıkan raporun biri sizde kalacak birini mahkeme açtığınız yere vereceksiniz sonrada karar çıkınca onuda kaymakamlığa götüreceksiniz bu süreç tam 3 ay suruyo

osmaniye 80

Üye
Üye
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim adliyeyi aradım tebligatiniz elinize ulaşınca o sevk evragi ile gideceksiniz dediler hastaneyi aradım randevu alacaksınız dediler suan randevu sisteminde en az 15 gün sonrasına kadar randevular dolu sonrası ne olur
Belli deyil yani uzunca bir süreç
Galiba hayırlısı deyip beklmekten başka bişey gelmiyor elimden

dinarlı03

Üye
Üye
Benimde ayni oldu vasilk belgesi icin mahkmeye basvuru yaptik sulh mahkmesine.mahkeme.hastaneden rapor isdediler.bizde gittik heyetyen rapor.aldik ama para pul istemediler raporum sulh kalemine gelmis pazartesi arayin dediler pazartesi tamamlanirsa belgem.alicaz bakalim 12ciayin 23de mahkeme.var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye