2021 Aralık Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

mt_44

Üye
Üye
Malatya az önce yattı bilginize

gececi01

Üye
Üye
Ülke bitik geçinmek giderleri karşılamak oldukça zor. Sosyal devletiz ya... Şu bakım maaşı adaletsiz ve sistemsiz bir şekilde ödeniyor kimsede sesini çıkarmıyor milletçe kafamızı kuma gömmeye alışmışız.
hocam ses çıkarmaya gerek yok çıkarsanda çıkarmasanda sonuç değişmeyecek ayrıca öyle yada böyle kimse geçen ay maaş yatmadı demiyor illaki yatıyor bence o yattımı bu yattımı demektense beklemek daha harika olur emin olun her yer yatacak bu ayın sonuna kadar bu kadar basit.

Poyraz78

Üye
Üye
hocam ses çıkarmaya gerek yok çıkarsanda çıkarmasanda sonuç değişmeyecek ayrıca öyle yada böyle kimse geçen ay maaş yatmadı demiyor illaki yatıyor bence o yattımı bu yattımı demektense beklemek daha harika olur emin olun her yer yatacak bu ayın sonuna kadar bu kadar basit.
illa ki yatacak. bu maaşı 5 senedir alıyorum lakin sistem hiç mi değişmez.? Sadece ben düşüncemi yazdım

veli 1500

Üye
Üye
Yatan il yokmu bukadarmi

Ya bizi nezaman sosyalgüvenlik şemsiyesialtına alacaklar emekli olmak bizim hakkımız haberi olan var yanaklarımı

Diyar2701

Üye
Üye
Arkadaşlar maaşın yatıp yatmamış olması değil herkes ona gore ayarliyo kendini keşke herkes sağlıklı olsa kimsenin ihtiyacı olmasa ama muhtaçlık sınırı almış başını gidiyor elimize geçen paraya bak herkes başka türlü yorum yapanda bukadar pahalilikta başka geliri olmayana allah yardım etsin..Bu ay gecikmeli olucak..

tamer es

Üye
Üye
Bazı illerin yatıp bazı illerin geç yatması düşündürücü bu işin ona göresi buna göresi olmaz emekliler nasıl ki gününde yatıyorsa bu evde bakım maaşınında bir günü olmalı ve gününde yatmalı. Sanıyorumki liyakatsiz iş bilmez ve hatta sanki cebinden veriyormuş gibi kendini kasan memurlarda söz konusu.(Namuslular baş tacı) Şerefi maaşı kadar olan bu memurlardan kaynaklanıyorsa onları Allah'a havale ediyorum...

Son düzenleme:

yılma

Üye
Üye
Izmir yatar insallah bu gece
Çorum yatmış biginize

mekansiz_yolcu35

Üye
Üye
yılma her ay aynı kelimeyi neden yazıyorsun hem diyorsun aradım 15 de yatacakmış hemde izmir yattımı ya bunu nasıl beceriyorsun
bir defada degişik bişi yaz ya her ay aynı bi 15in de yatacak aradım bi izmirden haberi olan varmı neden milletin kafasını karıştırıyorsun
lütfen arkadaşım bizlerin canı burnunda kafamızı karıştırma kaçında yatacagını biliyorsan bekle bi oyle bi böyle yazma töbe töbe :(
Ankara yattımı arkadaşlar

Son düzenleme:

UGUR89

Moderatör
Moderatör
yılma her ay aynı kelimeyi neden yazıyorsun hem diyorsun aradım 15 de yatacakmış hemde izmir yattımı ya bunu nasıl beceriyorsun
bir defada degişik bişi yaz ya her ay aynı bi 15in de yatacak aradım bi izmirden haberi olan varmı neden milletin kafasını karıştırıyorsun
lütfen arkadaşım bizlerin canı burnunda kafamızı karıştırma kaçında yatacagını biliyorsan bekle bi oyle bi böyle yazma töbe töbe :(
Sırf bu sebepten dolayı defalarca mesajlarını sildim bu arkadaşın ancak bıkmıyor :) Zaten İzmir yatınca da ilk o yazıyor :)

Tekerlekli Sandalye