2021 Ocak Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çınarlar

Üye
Üye
Arkadaşlar tekirdağ yattı mı acaba bilgisi olan var mı?

çınarlar

Üye
Üye
Tekirdağ ayın 13 yatıyor genelde

JSN-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanıtınız icin sagolun Saffet bey. İl değişikliği yaptık biz. İst.dan tekirdağ a taşındık. 2.5 aydır maaş alamıyom. Bugün aradılar sosyal hizmetten. Ziraat hesabı açın, yarın gelin imzaya dediler. Umudum ve beklentim bu ay ki maaş a yetişebilmek. Yoksa gelecek ay a kalacağız. 2.5 aydır borçlandık bankalara zaten. Umarım birikmiş parayı da yatırırlar.

saffetkacak4

Üye
Üye
Yanıtınız icin sagolun Saffet bey. İl değişikliği yaptık biz. İst.dan tekirdağ a taşındık. 2.5 aydır maaş alamıyom. Bugün aradılar sosyal hizmetten. Ziraat hesabı açın, yarın gelin imzaya dediler. Umudum ve beklentim bu ay ki maaş a yetişebilmek. Yoksa gelecek ay a kalacağız. 2.5 aydır borçlandık bankalara zaten. Umarım birikmiş parayı da yatırırlar.
Rica ederim inşallah alırsınız bu ay

JSN-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qxqxqx

Üye
Üye
ayın 12 si gösteren iller son 2 ayda gece 0.30 da yattı dakikası dakikasına umarım artık sisteme bağlamışlardır bu gecede 0.30 da yatar antalya.

UGUR89

Moderatör
Moderatör

Hesabı daha yeni açıyorsanız bu ay da alamayabilirsiniz. Çünkü e devlette dahi güncellenmemiştir maaşınız. Şubatta yetişirse toplu alırsınız.

nadengi30

Üye
Üye
Bugün pazartesi olduğu için bu gece çoğu yer saat 12.35 itibariyle hesaba geçer. Umarım herkesin İnternet bankacılığı hesabı vardır. kontrol etmek basit.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Ayın 10 unda alırdık bu defa pazara denk geldi. Tahminim bugün düzenlenmiştir gece hesaplara geçer inşallah.

çınarlar

Üye
Üye
Uğur bey bu maaşı 2005 yılından beri alıyorum. 15 yıldır aynı ziraat iban a yatıyordu maaş. Ama hayatımda ilk defa adres değişikliği yaptım. Aynı iban a yatar, devam eder diye umdum ama öyle olmadı. Acaba ilk hesabın bağlı bulunduğu şube İstanbul diye mi böyle oldu bilemiyorum. Şimdi yeni açtıgım iban hesabı, tekirdağ çorlu şubesi. Dediğiniz gibi belki bu ay da alamama ihtimalim olabilir haklısınız. İnşallah alırım ama alamazsamda sağlık olsun.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Uğur bey bu maaşı 2005 yılından beri alıyorum. 15 yıldır aynı ziraat iban a yatıyordu maaş. Ama hayatımda ilk defa adres değişikliği yaptım. Aynı iban a yatar, devam eder diye umdum ama öyle olmadı. Acaba ilk hesabın bağlı bulunduğu şube İstanbul diye mi böyle oldu bilemiyorum. Şimdi yeni açtıgım iban hesabı, tekirdağ çorlu şubesi. Dediğiniz gibi belki bu ay da alamama ihtimalim olabilir haklısınız. İnşallah alırım ama alamazsamda sağlık olsun.

Sistem her ile aynı anda yatırma değilde farklı günlere dağılım yaparak maaşlar hesaplara yattığı için nerde ikamet ediyorsanız o ile bağlı Ziraat Bankasından hesap açmanız gerekiyor. Bende aynı şekilde bir süreç geçirdim. Yaklaşık 6 ay alamadım taşındığım ile ile bulunduğum il arasındaki iletişim/yazışmalar çok geç ilerledi. En sonunda size de dediğim gibi maaş ödemesi alamadığım aylarla birlikte toplu şekilde ödendi. Umarım sizin işlemler çok fazla uzun sürmez.

qxqxqx

Üye
Üye
gece kaçda yatmıştı geçen aylarda 44 geçe falan girilmişte 30 geçemi hatırlayan varmı antalya falan.

qxqxqx

Üye
Üye
mesaj sesi bekliyorum antalya için hemen yattımı yazacağım

nadengi30

Üye
Üye
Maalesef biz 10 da alıyorduk. Şimdi internet ten baktım hesaba yatmamış. Yarın yatmış olsaydı 20 dakika önce hesapta olurdu. Artık çarşambaya kaldı.

Karagöz16

Üye
Üye
Sayın sayfa yönetici arkadasim yatan il yok ama 14 sayfa olmuş güncel yatacak ili paylaşım yapsanız diğer sayfaları silmeniz mümkün mü nacizane fikrim.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Sayın sayfa yönetici arkadasim yatan il yok ama 14 sayfa olmuş güncel yatacak ili paylaşım yapsanız diğer sayfaları silmeniz mümkün mü nacizane fikrim.

Fikriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim. Ancak silmek yerine maaş yatan il yada e-devlet üzerinde güncellenen il oldukça listeye eklemeye gayret gösteriyorum.
Sayfalar arasında bulmakta zorluk çekmemeniz içinde aynı listeyi bu konunun ilk sayfasında da güncelliyorum. Bakınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye