2022 aralık ayı aile destek paketi ödemeleri ne zaman yatacak

mert

Üye
Üye
E devlette ödemenin başlangıç tarihi 31 aralık görünüyor. Fakat şimdi ptt den geliyorum yatmış. Bilginiz olsun. Sanırım herkesin yatmış. Aile destek
nerde yatmış bilgi verirmisiniz benim ayın 31 gözüküyor az önce baktım yol sizde nasıl oluyor hayret yani
E devlette ödemenin başlangıç tarihi 31 aralık görünüyor. Fakat şimdi ptt den geliyorum yatmış. Bilginiz olsun. Sanırım herkesin yatmış. Aile destek
ptt kurum ödemelerinden son ödeme ayın 31 gözüküyor yatmış olsa sosyal kartınıza aktarılmış diye yazardı

gececi01

Üye
Üye
nerde yatmış bilgi verirmisiniz benim ayın 31 gözüküyor az önce baktım yol sizde nasıl oluyor hayret yani

ptt kurum ödemelerinden son ödeme ayın 31 gözüküyor yatmış olsa sosyal kartınıza aktarılmış diye yazardı
hocam aile destek alanların bir kısmı 29 aralık bir kısmı 30 aralık bir kısmıda 31 aralıkta alıp bitecek galiba benimki 31 aralık günümü bekliyorum

qxqxqx

Üye
Üye
arkadaş kaç aydır kurum ödemelerinde gözükdüğü anda ptt şubeden çekiyorum
diyelim ayın 31 i diyor ödeme günü o karta aktarılcağı tarih ptt şubeden çekilebiliyor 28 29 undada
hastaydım ptt de uzakdı yatıyordum bu gün çekerdim yoksa yarını beklemeden.

mert

Üye
Üye
hocam aile destek alanların bir kısmı 29 aralık bir kısmı 30 aralık bir kısmıda 31 aralıkta alıp bitecek galiba benimki 31 aralık günümü bekliyorum
aynen kardeşim yarın gece saat 2 üç gibi geçer hesaba
geçen ayın 7 sinde kardeşim acayip yogunluk vardı ptt atm de gişelerde engelli aylıgı ile aile destek ödemesi aynı günü den geldi tabiki ptt atm den bakıyorum para yok diger atm den çekeyim dedim bankanız onay vermiyo yogunluk oldugu için zorda olsa paramı aldım ptt gişesinden bu aykı erken ödemeler aile destek yılbaşı nedeniyle erken verildi tabi ayın 29 30 31 nedeni tabiki yoğunluk olması diye ödemeleri erkene çektiler

Son düzenleme:

qxqxqx

Üye
Üye
bu aile destek ödemesini hesaba aktar çalışıyormu
ne dersiniz bir türlü yapamadım
geçen ay yaptım ondada hesaba geçmedi gittim ptt şubeden çektim karttada yok gözüktü para ziraatede gelmedi bayada telaşlandım ama şubeden alabildim
şikayet varda binlercede konu var
hesaba aktar demişler 15 20 gün geçmiş ziraate gelmiyomuş para ondan sonra bi ton dilekçe bilmemne istiyolarmış düzelmesi için
hesabına aktarıp sorunsuz alan varmı
bi kaç kişide aktardım sabah 9 10 gibi geldi yazmış.

BuLuT10

Üye
Üye
İyi akşamlar bizimde 31 aralık cumartesi gösteriyor e devlette ama bugün eşim gitti ptt ye çekti aile destek ödemesini arkadaşlar sizde gidip vezneden cekebilirsiniz aile destek ödemesini

qxqxqx

Üye
Üye
İyi akşamlar bizimde 31 aralık cumartesi gösteriyor e devlette ama bugün eşim gitti ptt ye çekti aile destek ödemesini arkadaşlar sizde gidip vezneden cekebilirsiniz aile destek ödemesini
arkadaş kaç aydır kurum ödemelerinde gözükdüğü anda ptt şubeden çekiyorum
diyelim ayın 31 i diyor ödeme günü o karta aktarılcağı tarih ptt şubeden çekilebiliyor 28 29 undada
hastaydım ptt de uzakdı yatıyordum bu gün çekerdim yoksa yarını beklemeden.

bende bunu yazmıştım hala yok kaçında yazıyosa o zaman çekebilirsin diyolar

ptt uzak bana şu aktarma işini bilen varmı aktarırsam gelirmi hiç denemeyeyimmi 15 20 gün gelmiyenler varmış

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Yardım Türü
Engelli Yakını Aylığı

Yardımın Durumu
Tamamlandı (26/02/2021)

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLUCAKK BU YARDIM NEDENN TAMAAMLAANDI YAZMAYAA BAŞLAADI AİLE DESTEK YARDIMI BAGLANDI BU İPTALMİ OLUYOR 2022 ENGELLİ MAAŞI
Bilgisi olan varmı cevap yazabilirmi

mert

Üye
Üye
Yardım Türü
Engelli Yakını Aylığı

Yardımın Durumu
Tamamlandı (26/02/2021)

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLUCAKK BU YARDIM NEDENN TAMAAMLAANDI YAZMAYAA BAŞLAADI AİLE DESTEK YARDIMI BAGLANDI BU İPTALMİ OLUYOR 2022 ENGELLİ MAAŞI
Bilgisi olan varmı cevap yazabilirmi
yardım türü nedir bilgi verirmisiniz

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Engelli Yakını AylığıLÜTFÜ BAŞTAR - SONGÜL BAŞTAR - 21/01/2009ödeme çekildiTamamlandı (26/02/2021)Detay
İşte bu yolladıgıımdan bahsediyorım

Moderatörün son düzenlenenleri:

Timsah

Üye
Üye
Elektirik desteği de güncellenmiş

septik

Editör
Editör
Engelli Yakını AylığıLÜTFÜ BAŞTAR -SONGÜL BAŞTAR -21/01/2009ödeme çekildiTamamlandı (26/02/2021)Detay
İşte bu yolladıgıımdan bahsediyorım
Aile destek ayrı sizin engelli yakını aylığı farklı ödeme birbiriyle bağlantısı yok. Engelli sağlık raporundan kaynaklıda kesilmez çünkü rapor süreleri uzatıldı. İhtimal olarak hane geliri artmış olabilir, hafta içi mesai saatlerinde 144 nolu hattı arayıp, veya maaş bağlattığınız sydv den neden kesildiğine dair bilgi alabilirsiniz, buradan ancak tahminde bulunabiliriz.

Hsnslmz

Üye
Üye
Bir kaç arkadaş yanlış bilgi verdiğimi düşünmüş ama ben forumda yer kaplayacak mesaj atmam. Bir kişi daha aynı şeyi yazmış tekrar yazayım evet 31 aralık ödemenin başlangıç tarihi görülüyor ama ptt vezneden parayı çektim.. verdiler yani yatmış dediler ve verdiler..

Bir diğer sorum acaba hesaba aktar butonu çalışan varmı ? Başka bir yakınımız için hesaba aktar diyoruz (herhangi bir kurum ödemeniz yok diyor)
Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı

Özge52

Üye
Üye
Kartı varsa karta aktarılmıştır belki

Tekerlekli Sandalye