2022 aralık ayı maaşları ödenmeye başlandı

Teorisyen

Üye
Üye
bu gün maaşlar verilmeye başladı bereketli olsun gerçi cok cüzzi bi rakam ama insallah tüm kardeşlerim biraz olsun hafifler sıkıntılarından

destiny07

Üye
Üye
ben bugün maaşı çekmeye gittim yattımı diye ptt atm si kartı yuttu şüphelendim kart bilgilerini çalmak için bi tuzakmı diye düşündüm siz siz olun sakın bozuk atm ye kartı vermeyin ptt ana merkezinden karta ne olduğunu öğreneceğim.birde atm leri nasıl kullanıyorlarsa bozmayı nasıl beceriyorlarsa cezalandırılsın bu kişiler atmde zaten kamera var

septik

Editör
Editör
Destny

Arkadaşım atm de sorunmu yaşadınız hemen içerden yardım alın hafta sonumu hemen polis zabıta hemen yazılı bilgi alın beklemenin veya yetersizliğin cezasını çekmeyin çözüm aramak gerekli.

destiny07

Üye
Üye
sonra gittim aldım kartı yeni şifre verdi PTT deki memur sorun yok şimdilik

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aylık olması falan söz konusu degil şu aşamada resmi bir açıklama yok olması halinde paylaşacağız.

yunus bozan

Üye
Üye
peki mehmet yalçın bey çok tşk ederim verdiğiniz bilgi için !

Mustafa03

Üye
Üye
hepinize iyi günler ben 2022 maaşı alıyordum rapor tarihi 29:11:2013 te bitti, aksine tam maaşın arefesinde bitti rapor yinede maaşımı alabilir miyim ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşı alabilirsiniz ama yeni rapor alıp kuruma vermezseniz sonraki dönemde maaş alamazsınız

Mustafa03

Üye
Üye
raporum yarın çıkıyor ve sosyal yardımlaşma vakfına vereceğim, ben pazartesi gittim ptt ye yatmamış dendi, yorumlara baktım herkes yeni almaya başlamış maaşı , ben şu an kesin alabilirmiyim yani aralık maaşını ( rapor bitiş tarihi 29:11:2013) teşekkürler .

septik

Editör
Editör
Sizin raporunuzun süresinin dolduğunu maaş yatmadan sydv fark ettiyse maaşınızı kesmiş olabilirler.

Siz sydv ile bir görüşün net bilgi alın ve bir an önce yeni raporunuzu çıkartarak sydv ye teslim edin.

144 nolu telefon hattı ücretsizdir ve size son bilgileriniz doğrultusunda net cevap verebilecek yetkili kurumdur

Mustafa03

Üye
Üye
şimdi ptt den geliyorum yatmamış yine maaş kesilmiş galiba

septik

Editör
Editör
Sorun raporunuzun tarihinin maaş öncesi bitmiş olmasından kaynaklanmıştır yukarıdaki önerilerimi dikkate alın ve ya sydv den yada 144 nolu hattan son durumunuzu öğrenin.

Mustafa03

Üye
Üye
teşekkür ederim yordum sizide k.bkmayın iyi günler

septik

Editör
Editör
Rica ederiz gelişmelerden bizleride bilgilendirirseniz maaş kesilme sebebi nedir ve tekrar bağlanmaması gibi durumlarda yardımcı olmaya çalışırız.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
Aralık ayı maaşımı aldım sizinde belirttiğiniz gibin 783 gayma..:D 1 hafta oldu 500 milyon daha cepte bitiremedim naçizane..:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
Sen ne gadar benimlen uğraşan bi ÖCÜ sün.Sen ne gadar tanıyon da bakıym bana cıvık felan diye hakaret ediyon.Senin çapın kaç.?Çapsızlık etme çapını 4 len çarpar sora onu ikiye bölerim.AKILLI OL.Aklını alırım AKILSIZ galırsın.Asıl ukala olan sensin.Asabımı bozma benim. O KADAR.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Polat burası kurtlar vadisi degil konuyu uzatırsan yasaklarım seni ikili sataşmayı bırakın lütfen.

Tekerlekli Sandalye