2022 aralık ayı maaşları ödenmeye başlandı

septik

Editör
Editör
Polat arkadaşım Mehmet beyin lafını ciddiye al sitede gerekli bilgiler üzerinden efendice ve sadece bilgi edinme yönüne bakalım diğer yorum ve gereksiz laflara gerek yok özellikle bu 2022 konusu benim bölümüm ve farkındaysanız çok saygılı bir tavır la yürümekte ve taviz vermeye niyetimiz yok.

Arkadaşlar neyi paylaşamadığımızı ben çözemedim lütfen rica ediyorum herkes sakin ve sabırlı olmalı burada karşılıksız bir şekilde herkese yardımcı olmak üzere kurulmuş saygın arkadaşlarım yeri geldiğinde cebinden harcama yaparak sizlere yardımcı olmaya gayret edereken sizler gereksiz ve kırıcı saygısızca davranışlarda bulunmamaya gayret edin.

Sorunuzu veya merak ettiğinizi öğrenin ama diğer bir insanında özgürlük alanına müdahale etmeyin herhangi bir yazı siliniyorsa siteninde kendi içinde yöneticilerce belirlenmiş bir yönetim şekli var birkaç arkadaşımızın haddini aşması diğer arkadaşlarımında haddini aşmasına sebeb oluyor bizim çizgimiz bellidir doğru düzgün bir şekilde bilgi alış verişi diğer konularda diğer sitelerde dilediğniz gibi davrana bilirsiniz ama burada kimsenin haddini aşma hakkı yoktur.

Saygı ve sevgilerimle ve herkesi davet ederim saygı ve sevgiye.

Tekerlekli Sandalye