2022 aylığım ne zaman bağlanır

fgn

Üye
Üye
inş. cok tesekkür ederim yardımlarınız içiin saolun

fgn

Üye
Üye
mehmet bey mrb bimere basvurumu yaptıktan sonra hareketlenme oldu sanırım sorgulama yaptıgımda bazı bakanlık isimleri görüyorum işe yarıyo sanırım inş. bütün sürecler hızlanır

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hızlanacak inşallah siz gelişmeleri burdan paylaşın lütfen.

fgn

Üye
Üye
sayın mehmet bey evet sürecimiz hızlandı ama olumsuz seklde siz gelişmeleri paylasın demiştiniz inş. diger arkadaslarınki olumlu sonuclanır.

yanliz_adam_48

Üye
Üye
Mrb figen hanım msjlarınızı okudum işlemlerinizi hızlandırmak için bimer başvurunuz sonrası 2022 aylığı başvurunuzn olumsuz sonuçlandığını yazmışsınız neden olumsuz sonuçlandığını konusunda acıklama yapmışlardır mutlaka neden olumsz sonuçlanmış peki.? Bende bimer'e dilekce yazdım beklemekteyim evraklarım işleme alınsın diye siz öyle yazınca içime bi kurt düştü şimdi benimde.

fgn

Üye
Üye
bimere yazımz sonucu olumsuz deil babamın bagkurundan dolayı olumsuz oldu ama bimere yazdıgımız dilekce hızlandırdı olayı saolsun mehmet beyin sayesinde neticeyi ögrendik bizde inş sizin sonucunuz ii gelir

yanliz_adam_48

Üye
Üye
İnş figen hanım sağolun. Babanız'ın maaş başvurusu bağkur primi ödediği için mi olumsuz sonuçlandı.

yanliz_adam_48

Üye
Üye
Arkadaşlar 8.5 ay'ı aşkın bi süredir maaş başvurumun işleme alınmasını beklemekteyim evraklarım 16.12.2011 tarihinde ankaraya ulaştı dün alo 144 sosyal yardım hattını aradım bi bayan arkadaşla görüştüm tc kimlik numaramla sorgulama yaptı evraklarınız şuanda işlemde dedi fakat sgk evrak takip sitesinde Sorguladığınız kişiye ait kayıt bulunamadı..! yazısıyla karşılaşıyorum evrak takip sitesine hemen yansıması gerekmez mi işlemde olduğunu için.?

Tekerlekli Sandalye