2022 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Havvaakcan

Üye
Üye
dün sabah ben maaşı aldım İstanbul Maltepe deyim siz ziraat bankası mobil uygulamasını kullanın tavsiyem bankaya gidip mobil uygulama şifresini alın öyle daha kolay oluyor
Mobil bankaciligim var simdide baktim yatmamis hayla normalmi istanbul komple yatmiyomu

Havvaakcan

Üye
Üye
Semt degisligi yüzünden keserlermi maasi dilekce vermiştim

Hsnslmz

Üye
Üye
Semt degisligi yüzünden keserlermi maasi dilekce vermiştim
adres değişikliğinden dolayı maaşınız dondurulmuş olabilir. memur arkadaşlar adres teyidi yapana kadar maaşı askıya alıp bekletebiliyorlar. teyit ten sonra hepsini bir alıyorsunuz.

Havvaakcan

Üye
Üye
Adres degisikligi yapali 2 ay oldu ancak hayla eve gelen giden olmadi

Sametcan01

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar adana ili yatarsa bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

Timsah

Üye
Üye
Evde bakım ve engelli maaşlarındaki yersiz ödemelere af gelmiş sadece usulsüz raporlar hariç

samet_33

Üye
Üye
bu bakım ücreti neden düzensiz bir biçimde yatıyor anlam vermek güç.eskiden ayın 13 ünde yatardı.simdi bir ay 14 ü bir ay 17 si inanın psikolojim bozuldu.yani birçok kişi bu konudan şikayetçi müzdarip.benim korktüğüm bu maaş düzenli bir biçimde yatarsa ayın 20 sinden sonra olursa herkes için sıkıntı olacak ve bu günleri özliyeceğiz..allah korusun öyle birşey olmasın birçok kişinin düzeni tamamiyle bozulur.en iyisi ağzımızı hiç açmıyalım halimize şükredelim
bu arada mersin 10 dakika önce yatmamıştı.yani mersin e devlette güncelllendi mi bilgisi olan arkadaş var mı

Hsnslmz

Üye
Üye
bu bakım ücreti neden düzensiz bir biçimde yatıyor anlam vermek güç.eskiden ayın 13 ünde yatardı.simdi bir ay 14 ü bir ay 17 si inanın psikolojim bozuldu.yani birçok kişi bu konudan şikayetçi müzdarip.benim korktüğüm bu maaş düzenli bir biçimde yatarsa ayın 20 sinden sonra olursa herkes için sıkıntı olacak ve bu günleri özliyeceğiz..allah korusun öyle birşey olmasın birçok kişinin düzeni tamamiyle bozulur.en iyisi ağzımızı hiç açmıyalım halimize şükredelim
bu arada mersin 10 dakika önce yatmamıştı.yani mersin e devlette güncelllendi mi bilgisi olan arkadaş var mı
e devlet güncelleneli 2 gün olacak sanırım mersin için fakat hala yatmadı. pazartesiye kalacak gibi hocam bizim ağzımızı açtığımız nokta gecikmesinden ziyade düzensizliği. geçen aylar 13 ü sonra 14 ü sonra 17 si şimdi 15 i oldu hala birşey yok. bu düzensizlik yoruyor bizi

samet_33

Üye
Üye
e devlet güncelleneli 2 gün olacak sanırım mersin için fakat hala yatmadı. pazartesiye kalacak gibi hocam bizim ağzımızı açtığımız nokta gecikmesinden ziyade düzensizliği. geçen aylar 13 ü sonra 14 ü sonra 17 si şimdi 15 i oldu hala birşey yok. bu düzensizlik yoruyor bizi
kardeş ayın 10 u ile 20 si arası bir tarih belirlesinler herkesinkini düzenli yatırsınlar.insanlarln duygularıyla öyle oynamasınlar.iki ay önce 17 sinde yattığında sevinçten çığlık atmıştım.sonra biri çıkıp diyor 20 sinde yatacak bir diyor 25 inde yatacak huzursuz oluyoruz

.....

Üye
Üye
Yüce Allah'ın izni ile Elhamdülillah kahramanmaraş evde bakım ücreti Cuma günü itibariyle ile hesaplara tam tutar yatırılmıştır. Allah Kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Darısı yatmayan illerin başına hayrlısı ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye