2022 Engelli Maaşı ,2014 Eylül Ayı Maaş tutarları ve Tarihleri

septik

Editör
Editör
dua20

Ödemeniz hazır dediğine bakma dua doğum tarihinizin son rakamına göre ödeme yapılıyor, o bilgi 2022 maaşınızda sorun yok maaşınız devam ediyor anlamında.
Geçen dönem günü gelmeden ödeme yapmamışlardı. bu dönem nasıl olacağı ise maaşını erken çeken arkadaşlarımızın burada paylaşması ile anlaşılacak.

Benimde 6 ve e devletten baktım.ödemeniz hazır yazıyor.ptt atm den ne zaman çeker?

septik

Editör
Editör
İlk sayfada tarihleri vermiştim ptt kartınız varsa cumartesi yatabilir ptt şubeleri cumartesi günleri yarım gün çalışıyorlar maaşınızı alma şansınız var

haykolik

Üye
Üye
İlk sayfada tarihleri vermiştim ptt kartınız varsa cumartesi yatabilir ptt şubeleri cumartesi günleri yarım gün çalışıyorlar maaşınızı alma şansınız var

arkadaşlar ben bugün 2022 maaşımı çekti babam dogum tarihim altı olmasına ragmen maaşlar bir gün önce ödeniyormuş birde büyük merkez postaneler sat 10 la 16 arası açıkmış aldıgım maaş ise 850 tl

emir_t1

Üye
Üye
2022 maaşlarında doğum tarihi 6 olanların maaşları 05.09.2014 te yatmış . bankamatik kartı ile çekim yapılabiliyor.
hafta sonuna denk geldiği için doğum tarihi 7 ile bitenlerin de maaşları yatmış olabilir. bankamatiklere bakılması yararlı olabilir.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Gecen haziran doneminde ayin 8 i pazara denk gelmisti, ayin 9 pazari, pazartesiye baglayan gece saa 02 de hesaplara gecmisti, bu donemde boyle olacak galiba son rakkami 2 ve 7 olanlardan dun ptt den yada karttan maasini ceken oldumu arkadaslar, benim son rakkami 2 e devlette hazir diyor odemeniz fakat maas kartina gecmemis maas,
Saygi ve sevgilerimle

ramke84

Üye
Üye
Gecen haziran doneminde ayin 8 i pazara denk gelmisti, ayin 9 pazari, pazartesiye baglayan gece saa 02 de hesaplara gecmisti, bu donemde boyle olacak galiba son rakkami 2 ve 7 olanlardan dun ptt den yada karttan maasini ceken oldumu arkadaslar, benim son rakkami 2 e devlette hazir diyor odemeniz fakat maas kartina gecmemis maas,
Saygi ve sevgilerimle
benim de sonu 2 e-devletde hazır gözüküyor ama kartda gözükmüyor 144 ü aradım 08.09.2014 tarihinde hesabınızda olcaktır die cvb verdiler.

R

rahim

Guest
benim bildiğim maaş günü cumartesiye geliyorsa maaşınızı cuma
maaş gününüz pazara rastlıyorsa ancak pazartesi çekebilirsiniz. bu yıllardır bu şekildedir.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Evt aksini soylemedik ki gun gece 12 den sonra dondugu icin bende kac yildir 2022 aliyorum hic gunduz hesaba maasin yattigini gormedim benim her donem gece 02 de gecmistir hesaba evde bakim ucreti de gece 00,37 de hesaplarda olur bilemiyorum benim boyle takip ediyorum onu paylastim

septik

Editör
Editör
Genel anlamda ayrıca mantığın içerdiği gibidir durum, diyelim cumartesi gününe gelen maaş günü bu hangi maaş olursa olsun cuma günü çekilmesi gerkir cumartesi kartlada diğer tüm bankalardan komisyon karşılığı çekilir pazara denk gelen ise pazar kartla pazartesi kimlik veya kartla çekilebiliyor bu yeni bir durum değil yıllardır böyle,

Bana düşen ise zaten ptt lerde 2022 engelli maaşlarının ödeme günlerini buradan ilan etmektir ve merkez ptt ile şubelerin ve hatta iller arasındaki farklılıkları sadece arkadaşlarımızın beyanlarından anlayabiliriz.

Ayrıca e devlet maaşınız hazırdır diyor ise benim gözümde garanti ödeme yapılır er geç önemli olan maaşı alabilmektir.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Tabiki katiliyorum sana septik kardesim merkezi sistemden parayi maasi cekecegin saat zaten tanimlanmakta o komut zamani gelip para hesabina dusmeden mumkun degildir benim son rakkami 2 maas gunu belirtiginiz tarih araliginda olup maas bsglandiginda gelen evrakta maas gunun her donemin 8 gunu olarak tanimlanmis olsada cumartesi gunu yattigi olmustur ben sadece dunyanin binbir hali var herseg insan icin yolcusu hastasi yada acil siddetli ihtiyaci olan illahaki vardir bu paylasimdan once paylastigimin ardindan ben ptt internetten baktim 01,44 de hesaba gecmis maas hayirli ile gunduz cekeriz mevlam devlete zeval vermesin sadece arkadaslara faydali olabilmek amacli paylasmistim saygisizlik yaptiysam ozur dilerim bende biliyorum yillardir sistemlerin nasil calistigini
Hersey icin tskler
Saygi ve sevgilerimle

ekrem kanar

Üye
Üye
dogum tarihinin sonu 9 olupta bankamatikle bugün maaş çeken varmı saygılar

septik

Editör
Editör
Arkadaşlarrım bir kaç açıklamayı silmek zorunda kaldım,

Gerekliydi değildi noktasınada tartışmaya bile ihtiyaç yok sürekli bahsettiğim ve iller arasında farklı uygulamalardan kaynaklanan bir durumdur,

Bilecik 3-8 bugün ödeme yaptı sitemizden budurumu açıklama yapmadım sebebse her ilde ödeme günleri değişiyor, bu yüzden birbirimize girmeye ihtiyaç yoktur zaten yakışmaz belki kızmışsınızdır,

Mesajları silmem hepimizin yararınadır haberiniz olsun, taşkınlık diğer üyelerimizi rahatsız eder lütfen sayıgıyı aşmayalım.

septik

Editör
Editör
Serbetçi Mehmet bey size saygıyla katılıyorum, hepimiz farkındayızki bilginiz dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, zaten hepimizin amacıda bu, kimseye saygısızlık falan yaptığınız bir durum yok , rahat olunuz,paylaşımda kalınız.
Saygılar.

Tekerlekli Sandalye