2022 Engelli Maaşı Aylık Olarak Ödenmesi Hakkında Hiçbir Gelişme Yok Mu?

afyonlu_11

Üye
Üye
İnsaallah temenimiz o

arabi2018

Üye
Üye
linkte yer alan listede bulunuyor linki tıkladıktan sonra ekrana gelen listeden aşağıya doğru inin bakanın açıklaması var linki tıklayın ve ekrana gelen haber listesinden aşağıya doğru inin ve 16 Haziran 201810:36Çalık:
Çalık: "Daha Güçlü Sosyal Politikalarla Hizmet Edeceğiz" - Malatya
Engelli aylıkları artık aylık ödenecek
Başlığına tıklayın haber burada yer alıyor arkadaşlar

arabi2018

Üye
Üye
Müjdeli haber hepimize hayırlı olsun arkadaşlar link yukarıdadır inceleyebilirsiniz.

afyonlu_11

Üye
Üye
Tamam buldum hayirli oksun benim kafami karistiran bisey var engelli ayliklari ayligi donunce evde bakim kesilirmi

arabi2018

Üye
Üye
onu tam olarak bilemiyorum kardeş site yöneticimiz Halil beyden bilgi alabilirsiniz

yunus bozan

Üye
Üye
valla arkadaşlar inşallah aylık olurda bizlerde kalan ömrümüzü azda olsa güzel ve mutlu yaşamaya çalışırız fakat ben birkaç bilir kişiye bunu sordum bunun muğallak olduğu sölendi resmi bişey değil seçim öncesi söylenti olduğu söylendi umarım doğru olur hayırlısıyla.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Engelli aylıkları aylık ödeneceğine dair resmi bir açıklama yok. Ne denildiğini anlamayan yeni yetme gazete editörlerinin yaptıkları uydurma haberlere inanmayın.

iLLeqaL

Üye
Üye
Engelli aylıkları aylık ödeneceğine dair resmi bir açıklama yok. Ne denildiğini anlamayan yeni yetme gazete editörlerinin yaptıkları uydurma haberlere inanmayın.

Haberi yazili olarak gördüğümde inanmamıştım ama video olarak görünce inandım.

Bunu söyleyen ak parti genel baskan yardımcısı öznur çalık bu kadin sosyal politikalarla da ilgileniyor.

Haberin videosu. Video da engelli aylikkarinin artik 3 ayda bir degil aylik olarak odenecegini soyluyor.

https://www.dailymotion.com/video/x6m0b6p

afyonlu_11

Üye
Üye
Olursa şayet secimden sonra olur bi konusmasinda yaslilara.engellilere önemli.projemiz.var.demisti linki. Var.bende

arabi2018

Üye
Üye
Halil beye de size de katılıyorum hadi bakalım bekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda olur Temmuz ayı içerisinde müjde verilir.Çok bekleneceğini sanmıyorum seçim işlemleri tamamlandığında en geç Temmuz-Ağustos ayı içerisinde müjdeli haber verilir diye düşünüyorum.

arabi2018

Üye
Üye
peki 2022 engelli maaşları aylık olarak ödendiğinde aylık ne kadar ödeme yapılacak örneğin 3 ayda bir verilen aylık olarak mı verilecek yoksa 3 ayda bir verilen miktar 1 aylığa mı bölünüp verilecek örneğin 3 ayda bir aldığımız 1197 tl 3 aya mı bölünüp aylık bazda verilecek hesaplaması nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz

afyonlu_11

Üye
Üye
Halil abi cumhurbaskani konusmasinda 65 yad emeklileri derken yaslilarimi dedi yoksa bizde varmiyiz bunun icinde oznur calikta aylik verilcek deniyor o nerden duyduysa onu uc ayda verilen 65 yas emeklileri kardeslerim diyor yaslilara kardesim dicek hali yok bizi kapsiyormu abi

Tekerlekli Sandalye