2022 Evrak takip sitesindeki "süre bitimi nedeniye kesilecek" ibaresi ne anlama gelir

didem

Üye
Üye
2022 Evrak takip sitesindeki "süre bitimi nedeniye kesilecek" ibaresi ne anlama gelir

slm mehmet yalçın bey bende sizin dediğiniz gibi yeni raporumu ankaraya its posta ile yolladım ama nette baktığımda şöyle bir yazı gördüm
TAHSİS 27/01/2011 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 03/02/2011 SÜRE BİTİMİ NEDENİYLE KESİLECEK UYARI YAZISI YAZILDI.
acaba bu ne demek oluyor acaba gönderdiğim rapor gitmemiş olabilirmi ????

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rapor ulaşmış rapordan yana sorun yok lakin göndemriiş olduğunuz rapor anladığım kadarıyla "süreli" rapor ve süresi bitince maaşınız kesilecek. Gönderdiğiniz raporun sizde bi fotokopisi varmı, ordaki süreye bakıp burdan bilgi aktarırsanız maaşınız kesilmeden devam etmesi için çare bulalım. Bu arada maaşınız komple kesilmeyecek ancak raporun süresi bitince yeni rapor için durdurulacak biz hç durdurulmadan devam etmesi için süreyi bilmemiz gerekiyor..

didem

Üye
Üye
ben bu yıl aldığım raporu geçen ayın 5. günü gönderdim ve bir yıl süreli raporum yani 2012 yılının 1. ayına kadar geçerli its posta olarak göndermiştim teslim edildiğine dair herhangi bir cevapta almadım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Raporu maaş yükseltmek içinmi göndermiştiniz? Eski raporunuz kaçtı ve yeni rapor oranınız kaç, ayrıca neden göndermiştniz raporu, bu arada raporun tarihi 2012 yılının birini ayıysa eger evet 2012 yılının birinci ayında maaşınız durdurulur, biz durdurulmaması için, aralık ayında yeni rapor çıkartırız o zaman yine bize haber verirniz bizde ona istinaden yeni bir dilekçe yazar göndeririz, maaşınız hiç kesilmeden devam eder. Evet raporunuz kuruma ulaşmış işleme alınmış.

didem

Üye
Üye
eski raporum %50 verilmişti bu seneki raporum ise %80 oldu 2010 12 ayında aldım son raporumu ve iki gün sonrada posta ile gönderdim dilekçemi sizin belirttiğiniz şekilde maaş arttırılmasını diye yazmıştım ptt online sitesinden takip ettim posta teslim edilmiş ama hala kafamda soru işaretleri çözülmedi SÜRE BİTİMİ NEDENİYLE KESİLECEK UYARI YAZISI YAZILDI. acaba ne demek son gönderdiğim raporun bitiş tarihiylemi ilgili yoksa eski rapor ilemi ilgili bunu anlayamadım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Göndermiş olduğunuz raporun "Süreli" rapor olmasından dolayı süresi doldugnda kesilmesine yönelik bir ibare düşüşlüştür, gönderdigniz rapor işleme alınmıştır, ve süresi bitiminde kesilecektir, kesilmemesi için belirtilen süreden önce bir rapor alıp tekrar sgk ya göndermenizdir.

destiny07

Üye
Üye
benim raporda süreklidir yazıyor oran % 50 hala bi gelişme yok

Tekerlekli Sandalye