2022 Evrak takipte "vasilik" yazısı ne anlama geliyor?

• Konuyu başlatan ENB ESKİÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Benim oglum var oglum için 2022 maaşına başvurduk bu sitede belirtilen evrak takip sitesi adresini ögrendik sürekli takip ediyoruz teşekkür ederim ancak vasilik yazısı yazıldı diyye dün bir ibare düştüler bu ne anlama geliyor vasilik ne demek bi zahmet yardımcı olurmusunuz?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
18 yaş altında olanların mraccatlarını vasileri yaptıgından böyle durumlarda vasi belgesi istenildigi gibi psikolojik rahatsızlıklardada vasi belgesi istenilir psikolojik rahatsızlıgı olan kişilerin imza atma yetkileri olmadıgındn 2022 evrakında oldugu gibi bütün resmi evraklarda vasisie ihtiyaç duyuldugundan 18 yaşında olmayan çocuklarında reşit sayılmamasından ötürü imza hakları vasilerine verilmektedir, böyle durumlarda bu belge istenilir belgenin temini mahkeme tarafından saglanmaktadır

okatur

Üye
Üye
abimin benimö üzerime araba alması için vasim olması mecburimi acaba, mecburi değilse vasiliğimden düşürmek istiyorum ve bunun için nereye başvuram gerekli, cevaplarınız için teşekkürler..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ağabeyinizin durumu nedir sağlık durumu? Şuan kendisine siz vasimisiniz?

okatur

Üye
Üye
anlamadınız engelli olan benim abim benim vasim, ama benim üzerime araç alması için vasim olması mecburimi acaba bunu sordum ben...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kardeşinizin üzerine engelli araç alması için kardeşinin en az %90 raporu olması gerekiyor

bukalemun1976

Üye
Üye
evde bakım parası ve 2022 maaşı ikiside ayır hesaplanır her maaş için ayır ayır şartlar vardır. en belirgin fark birini engelin kendisin alması(2022) birinin de engeliye bakanın aldığı maaşıdır

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ancak artık 2022 maaşı hesaplamasına evde bakım maaşı, evde bakım maaşı hesaplamasına 2022 maaşının aylık ortalamasıda dahil edilmektedir

Tekerlekli Sandalye