2022 evrak takipteki 'ilk aylık ödeme' ibaresi nedir?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
ben geçen yıl 2022 maaşına başvurdum şimdi evrak takip sitesinde ilk aylık ödeme yazıyor ama bana aylık veya para gelmedi ne yapacagım lütfen bilgi veriniz?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Gözünüz aydın hayırlı olsun maaşınız onaylanmış, yarın nüfus cüzdanıyla ziraat bankası şubesi özel işleme giderek birikmiş olan toplu paranızı alabilirsiniz. hayırlı olsun.

E

ENB ÜYESİ

Guest
çok teşekkur ederım cok mutlu oldum.bir yıldır bunu beklıyorduk.bu müjdeniz için trekrar size teşekkür ederim.peki ne kadar toplu para alacağım??

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
hesaplayalım ancak siz evrakları ne zaman il mal müdürlügüne teslim ettiniz ve sağlık kurulu raporunuz kaç?

E

ENB ÜYESİ

Guest
Benım saglık kurulu raporum %80.ama evrak takip sitesinde %70 ile %100arası kabul edildi yazıyor.tam olarak oranım kaç? bilmiyorum evrakları geçen sene şubat ayının sonunda mal müdürlüğüne teslim ettim.ne kadar alabilirim acaba?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 maaşları iki rapor oranına göre verilmektedir bunlardan birisi %40ile %69 arasıdır diger oran ise %70 ile %100 arasıdır sizinki yüksek oran oldugundan alacagınız bundan sonraki aylık oranı 836 liradır toplu paranız ise;
yaklaşık 3400-3500 lira toplu alacaksınız iyi günlerde harcayın..

Tekerlekli Sandalye