2022 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mauek

Üye
Üye

Eluime

Üye
Üye
13 ile 15 arası hesaplara yatmaya başlar dediler bugün konuştumda esenler istanbul sosyal hizmetleri ile

veli 1500

Üye
Üye
Duydum diye birşey yok her habere inanmayın arkadaşlar her an yatabilir sağılarımla

AZAD21

Üye
Üye
Bakici annem 19 temmuzda vefat etti 26 temmuzda yeni bakici icin muraacaat ettik bu gun sosyal hizmetlerden geldiler onay verdiler agustos ayinin maasini alamadim anlasilan eylul maasinida alamayacagim ekimde toplu alirmiyim

Purlin

Üye
Üye
En son 2014 yılında aldığım Eski sürekli engelli raporumun yenilenmesi istenildi kontrole gelindiğinde.Yazi yazılıp eve gelicekmis sevk edilen hastanede tekrar rapor çıkartılacak.3 yıldır evde bakım parası alıyordum.Heyet görevlisine e nabız da yüklü raporum dedim Verilen cvp yönetmelik değişti uzun zaman olmuş dedi. Anlaşılan bütün eski engelli Raporları e engelli rapor adı altında yenilenmesi isteniliyor.Sonucunda ise birçok rahatsızlığı olup "ağır engelli" olan rapor "kısmi bağımlı" olarak tanımlanıyormus Burda kimi yazılarıda okumuştum eski raporların yenilenmesinin istenildiğini Başka sebeplerden dolayıdır demiştim ama bugün ben karşılaştım Kimseyi karamsarlığa sürüklemek istemem ama yaşadığım ve birçok site ve burda daha önceki yazılarda okuduğum bu. Saygılarımla...

edo24

Üye
Üye
Bakici annem 19 temmuzda vefat etti 26 temmuzda yeni bakici icin muraacaat ettik bu gun sosyal hizmetlerden geldiler onay verdiler agustos ayinin maasini alamadim anlasilan eylul maasinida alamayacagim ekimde toplu alirmiyim
tahminim alırsınız sonuçta hakkınız

AZAD21

Üye
Üye
Benimde 2008 ait rapor bu gun eve heyet geldi yeni rapor istemediler

Memet45

Üye
Üye
BEnde 2014 te üniversite hastanesinden aldım bestane profesörün imzası var nasıl yeni rapor isteyecekler benden eğer sizden yeni rapor isterlerse resmi yazı isteyin birde isteme nedenini yazılı olarak belirtmeleri lazım burda kazanılan bir hak var

Purlin

Üye
Üye
BEnde 2014 te üniversite hastanesinden aldım bestane profesörün imzası var nasıl yeni rapor isteyecekler benden eğer sizden yeni rapor isterlerse resmi yazı isteyin birde isteme nedenini yazılı olarak belirtmeleri lazım burda kazanılan bir hak var
Sözde dilekçe gelicekmis adresime Gelen evrak ile sevk edildiğim hastaneye gidicem söylediğiniz gibi açıklamayı bende merak ediyorum Ne sebepten dolayı tekrar rapor isteniyor

canoxya

Üye
Üye
Mümkün mertebe çıkaramayın artık dediğiniz gibi ağır engelli vermiyorlar
Gerekirse hak kaybından dava açın
Raporlar E nabız yükleniyor istenirse

Memet45

Üye
Üye
Sözde dilekçe gelicekmis adresime Gelen evrak ile sevk edildiğim hastaneye gidicem söylediğiniz gibi açıklamayı bende merak ediyorum Ne sebepten dolayı tekrar rapor isteniyor
Şimdi şöyle bir durum var eğer rahatsızlığın tek bir hastalıktan değilde birden fazla rahatsızlığın varsa isteyebilirler yani tekrar muayene isteyebilirler birde raporda süreğen kronik yazmıyorsa istiyorlar benim çocuğumun raporu tek bir hastalıktan 70 oran verdiler 2014 te almıştık ama bizden yeni rapor istemediler

Purlin

Üye
Üye
2010 yılında gördüğüm
T hücreli Non-Hodgkin lenfoma kanser tedavisi sonrası kök hücre nakli oldum. Tedavinin yan etkileri sonrası eklem erimeleri kas güçsüzlükleri hareket kısıtlılığı oluştu 2012-2013 yıllarında birer seneli süreli rapor verildi.En son üçüncü kontrolümde 2014 yılında sürekli engelli rapor verildi ve e nabızda da gözüküyor raporum. Lakin tekrardan bugün raporumun yenilenmesi istenildi.Halim zaten ortada.Beni etkileyen kısım O hastane piskolojisi Cünkü bu tedavi sürecinde ben yattığımda çok ölen gördüm tedavi sürecinde.piskolojik tedavide gördüm Hakkımızda hayırlısı olsun.

yuksek

Üye
Üye
E devlette sistem güncellendi mi arkadaşlar? Bende sistem hatası veriyor. İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye