2022 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veli 1500

Üye
Üye
Ya okullar başladı para yokkkkkkkkki nasıl olacak bilmiyoruz arkadaşlar ğüncel ve ya güncel değil önemi yok acil hükümetin parayı yatırması lazım ok

.....

Üye
Üye

Memet45

Üye
Üye
Hangi şehirdensiniz acaba ?

Bizde taşıma gibi bir olay yok ama neden eksik tutar yatırılmış bir bilginiz var mı acaba ?
Onun cevabı burda değil sosyal hizmetlerde bağlı buluduğun sosyal hizmetleri arayın onlar gerekli cevabı vereceklerdir

osmaniye 80

Üye
Üye
E devlette güncellemede aylardır sorunlar var ama bu tarihe kadar 1 tek il yatmadı kesin geçen ay ki gibi olacak mesela antalya 12 yerine 22 de yattı rezil etti hepimiz aynı sorunları yaşadık hadi sistem değişikliği dediler ama anlaşılan düzelen bisey yok

Yıldırım

Üye
Üye

Bizde taşıma gibi bir olay yok ama neden eksik tutar yatırılmış bir bilginiz var mı acaba ?
Evet bana ilçe degisikligi sebebiyle kesildi dediler kesilen tutar bu ay eklenecek dedi bakalim merakla bekliyorum aynı şehirde olup baska belediyeye ait bir mahalleye taşınınca dahi kesilir dediler
Evet bana ilçe degisikligi sebebiyle kesildi dediler kesilen tutar bu ay eklenecek dedi bakalim merakla bekliyorum aynı şehirde olup baska belediyeye ait bir mahalleye taşınınca dahi kesilir dediler

Antalya

Hsnslmz

Üye
Üye
Mersin E devlet güncel değil bilginiz olsun.. Murat bey ayın 13 ünde yatacağı bilgisi inşallah doğru olur.

yildizcan@hot

Üye
Üye
Arkadaşlar geçen ay zamlı yatacagı için geç hesaplara geçti bu ay erken yatar. Osmaniye yarın hesapları kontrol edin. Pazartesi pazara gidilir salı sallanır çarşamba çarşafa dolanır cuma mübaret gün cumartesi pazar tatil.. Esen kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye