2022 Maaşı bağlandı mı?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
iyi günler ben 2002 yılından beri yaşlılık aylığı almakta iken 2008 haziran tarihinden beri alamadım tc kimlik no bilgilerinde yanlışlıktan dolayı dilekçeyle birlikte nüfus kayıt örneği ve %83 ağır özürlü çalışamaz sağlık raporunu gönderdim şimdi aktif yazıyor birde ödeme durumunda 21/05/2009 KAR8yazıyor ayrıca sağlık kuruluna gönderildi yazıyor bunlar ne anlama geliyor açıklama yaparsanız sevinirim elime henüz hiç bir belge gelmedi ben internetten araştırdım acaba aylığımı ne zaman alırım

E

ENB ÜYESİ

Guest
evet daha önce babam alıyordu o vefat edince annem almaya başlamıştı..

MUHTAÇ Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
21/05/2009 KAR8

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ

TANITIM KARTI

EVRAK AÇIKLAMA

Havale Yeri
Açıklama
Tarih
2.Açıklama
2.Tarih

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 15/04/2009

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evrak tahsise gitmiş gönderdiginiz evrakta tahsis tarafından bir eksik olmadıgı anlaşıldıgı an maaşınız baglanacaktır.
kar8 nedir: raporun oranını yükseltmek üzere gönderildiginde eger bir sonraki maaşa kadar işleme alınmazsa gönderilmiş süreden itibaren birikmiş olan bir para oldugunu sizin alabileceginizi bilgirmek için yazılmaktadır.

yani kısaca evrakınızın durumu şöyle sizin için birikmiş bir miktar kar ettiginiz para var ve evrakınız tahsisten çıktıgı zaman toplu parayı alabilirsiniz tahmini süre 1-2 ay içinde parayı alabilirsiniz siz evrak takip sitesini sürekli kontrol ederek 'İLK AYLIK ÖDEME ' ibaresinin yazılmasına kadar bekleyip o yazılınca bize haber vermeniz yeterli

Tekerlekli Sandalye