2022 Maaşı başvurumuz onaylanmış. Toplu para ve diğer işlemler?

serbetcimehmet

Üye
Üye
yanlış tutum hadi beni boş verin o toplu paranın için de haziran temmuz ağustos aylarının maşı var diğer 2022 maaş alanlar haziran başların da almış olurkarken ben ve belki seda hanım da ve bizim gibi aynı kim bilir çak kardeşimiz arkadaşımız 3 ay maaşını gecikmeli alacak şimdi bu ayın 16. da pazartesi diyelim ki hesaba para yeni transfer edildi ben de bu memur arkadaşımıza inandım 31/08/2012 de gidersem ne olur ? hem banka parayı çalıştırmış olur hem kul hakkına girmiş olur o memur hemde 2022 maaş alanları madur etmiş olmaz mı ?

serbetcimehmet

Üye
Üye
bilemiyorum mektup gelmeden alırsın dendi boş çıktı mektupla alırsın dendi oda boş çıktı artık neye kime inanacağımı bilmiyorum inanın hadi beni gectim diğer engelli kardeşlerimize üzülüyorum 31/08/2012 de alacaksak eğer bu parayı banka parayı işletiyor normalde haziran ayı başlarında almam gereken bu parayı 3 ay sonra alacaksam ozaman kul hakkı yiyorlar

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşım,

Birikmiş olarak maaşını 31.08.2012 de alacağını tahmin ediyorum ve birikmiş olarak yani toplu olarak alacağını düşünüyorum. Güle güle kullanmak nasip etsin Allah. Güzel kardeşim bankalar parayı bir gece bile olsa kullanırlar yani personelin maaşı bile cumadan pazartesiye kadar kullanılabilir, yani bankanın en büyük kazancı hesaplarındaki parayı işletmektir zaten :) Kul hakkı na gelince , Allah bize '' her günahınla gel karşıma seni affederim ama bir tek kul hakkıyla gelme onu affetmem '' dese de bankacılıkta kul hakkı dikkate alınmaz :) 0.0002 kuruşun bile getirisinin hesaplandığı ticarethanelerdir bankalar:)

Sen bunları düşünme , rahat ol, 31.08.2012 de o para senin elinde olacak ve dilediğince kullanacaksın.

sağlıcakla kal,

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam yok be güzel abim para zaten benim engelli oğlumun her kuruşunu onun için harcayacam benim paradan yana acelem yada sıkıntım yok bu anlamda
fakat inanın bana ben gerekse burada reel de gerekse netten öyle engelli arkadaşlarımız kardeşlerimiz var ki inanın bana durumları gercekden çok zor olanlar var onlar için üzülüyorum

efectt72

Üye
Üye
selam halil bey bana mektup bugün sabah geldi öğlenden sonra uğradım bankaya mektuptaki paragrafta bulunan

''2022 sayılı kanun gereği 01/12/2011- 31/08/2012 tarihleri arasında hak etmiş olduğunuz 3000tl lik ödemeyi T.C kimlik numaranızı belirten kimlikle tüm TÜRKİYE ZİRAAT BANKASI ŞUBESİNDEN TAHSİL EDEBİLİRSİNİZ''
BÖLÜMÜNDE Kİ 31/08/2012 tarihinde gel dedi.malesef mektup da parayı almama yetmedi üst katta başka serviste merkezi ödemelerden 2022 ödemelerinden baktırdım sisteme bir memura görülen bir para eft havale vs görünmemektedir
bilgisi olan arkadaslar paylaşırsa sevinirim
saygı ve sevgilerimle
selamlar beyefendi ben kaç gündür yazılarınızı takip ediyorum.benim kardeşiminde 12.07.2012 de onaylandı toplu para için pazartesi veya salı gelin dediler hem o ödeme emrinide beklemeye gerek yok ben eski bir bankacıyım yani bankacılar iş yükü azalsında saat 17:30 olsun insanlar dışarı çıksında kimin işi kalır kimin parası kalır umurlarında olmaz.sen ısrar et kardeşim nasıl sicil numaranı girmeden sadece kağıda bakarak sana cevap verir anlayamıyorum.sen ısrar et ve o ödeme emrinide yanında götür önce sadece tc noyu ver olmadı sicil noyu ver o da olmadı ödeme emrini göster kesinlikle o para en geç 1 hafta içinde elinde olmalı hem bulunduğun yerin merkez ziraat bankasına git genelde merkeze havaleyi yapıyorlar merkezde sizin bulunduğunuz banka şubesine havaleyi gerçekleştiriyor.ben kağıthanede oturuyorum pazartesi kağıthane şubesine gideceğim ve bence oraya havaleyi yaparlar.ve bir tane tanıdık olsa ankarada daha iyi olur bizim bir akraba var havaleyi merkeze yaparlar pazartesi alırız dedi bakalım ne kadar doğru eğer alırsak ben burdan paylaşırım.bu arada daha ödeme emride gelmedi bize.iyi akşamlar herkese

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam emekli işlemleri 5 katlı ziraat bankası karabük merkez şubesinden baktırdım numaramı aldım sıram geldi evrağı verdim evrak üzerinde tc nuo ve emekli sicil numarasının da altını çizerek ve hatta yardımcı olsun diye ki valilikden 2022 işlerini başlattığım memur özellikle bankadan savanlarlar tc no ile yok derler merkezi ödemelerden 2022 ye bakacaklar diye not ta düşüldü emekli sicil no ile bakılacak diye,online ödeme tarihi 22/06/2012 mektup dün geldi öğleden sonra evrağı verdiğim mumur bayandı evrağı eline aldı yukarda metinde belirtmiş olduğum tarihin altını çizerek 31/08/2012 de gel paranı alırsın dedi

sedam

Üye
Üye
toplu parayı*
bugün alan olursa yazarsa en azından bizimde bilgimiz olur :confused:

sedam

Üye
Üye
bu ay toplu ödemeler yokmus ağustosun sonuna doğru yapıcaklarmıs bilginiz olsun

efectt72

Üye
Üye
144 dü aram az önce
umarım öyle değildir ama ben yarın bakacağım bankaya bakalım alırsam burdan paylaşırım.bence öyle bir durum sözkonusu olamaz çünkü ben daha dün konuştum bir arkadaşla ve online ödeme tarihi 20.07.2012 yazıyor ve o da bana dedi 20 sine kadar alırsın kaynak sağlam yani ankarayla bağlantılı.

sedam

Üye
Üye
valla bilemem benda 144ü aradım ağustosun sonunda alacaksınız dedi

burak

Üye
Üye
maaş başvuruları onaylanların ödeme emri 20.06.2012 ve önce olanlar yarın gitsin toplu paralarını zıraat bankasından çeksinler . ödeme emri 20.06.2012 tarihinden sonra olanlar maaşlarını 24 temmuzdan sonra alacaklardır . bilgi sağlamdır . yeni yönetmenlik paraları bu şekilde transfer ediyorlar.

burak

Üye
Üye
serbetcimemet ödeme emrindeki 01/12/2011- 31/08/2012 bu tarihler toplu alacağın paranın süresi . dolayısıyla haziran dönem maaşına yetişmediğinden evrakların toplu parana dahil ettiler dönem maaşını . yani 31.08.2012 de toplu paranı almıyacaksın :) büyük ihtimalle toplu paranı sende yarın çekersin zıraat bankasından . çekemezsen 24 temmuzda alırsın en kötü ihtimal ...

sedam

Üye
Üye
20/6./25.0 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ
Online Ödeme Tarihi : 25.06.2012 ben ne zaman alırımki

sedam

Üye
Üye
lütfen acil cvp yazarsanız sevinirim

efectt72

Üye
Üye
maaş başvuruları onaylanların ödeme emri 20.06.2012 ve önce olanlar yarın gitsin toplu paralarını zıraat bankasından çeksinler . ödeme emri 20.06.2012 tarihinden sonra olanlar maaşlarını 24 temmuzdan sonra alacaklardır . bilgi sağlamdır . yeni yönetmenlik paraları bu şekilde transfer ediyorlar.
bu şekildede olabilir ama ben yarın gidip bakarım eğer alırsam burdan paylaşırım

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam
ben bugün de mesai saati bittikden sonra ziraat bankası şubesinde ki bir memura bankadan bir arkadaşımızın ricasıyla baktırdım bugün de henüz para gelmemiş
arkadaşlar bilgilerinize

Tekerlekli Sandalye