2022 maaşı güncellen var mı

Ee kardesim bayramdan once odenmesini bilmek icin kahin olmaya gerek yok

Herkeze ayni gunmu odencek ya onu anlamadim izdiham olmazmi gerci cogu millet ptt kartla atm den cekiolar ama yaslilar anlamiyo atm den

Sosyal hizmetleri aradim evde bakim maasi bayram oncesi yatacakmi diye bize daha yazi gelmedi dediler sali carsamba belli olur diye

şu an e devletten engelli maaşlar hazır ptt ödemelerde aktif ayın 29 herkese verilecek
Yalan benimkide 0 PTT kurum ödemelerine baktığımda 29,04,2022 başlangıç tarihi yani ödeme günü şuan yatırma falan yok
şuan yok tabiki ayın 29 da hesaplarda engelli maaşları
cuma günü hesaplarda ödemeler bayram ikramiyesini boşuna beklmeyin

Son düzenleme:
Gecen ayin 17 sinde vakiftan 300 lira gida yardimi aldim
Bu ayin 20 sinde e devlette bida basvurdum bugun yardim eklenme tarhi 25 yaziyo demek istedigim ilk yardimda basvuruldu yaziodu e devlette simdide aynisi yaziyo yardim eklenme tarihi 25 04 2022 yaziyo
Yine teslim edildi yazmasini beklicez galiba

Gecen ayin 17 sinde vakiftan 300 lira gida yardimi aldim
Bu ayin 20 sinde e devlette bida basvurdum bugun yardim eklenme tarhi 25 yaziyo demek istedigim ilk yardimda basvuruldu yaziodu e devlette simdide aynisi yaziyo yardim eklenme tarihi 25 04 2022 yaziyo
Yine teslim edildi yazmasini beklicez galiba
E DEVLET üzerinden gıda yardımı için başvuru yapılıyormu, nasıl yaptınız?

Kabine toplantısından evde bakım yatıp yatmayacağı konusunda konuşuldu mu bilgisi olan varmı
Koskoca cumhur başkanı böyle ufak işlerle uğraşırmı onlar bayram tatili yedi günmü olsun dokuz günümü olsun onu tartışıyorlar birde emekli.ikramiyesine zam yapalılımmı yapmayalım onu görüşüyorlar

Simdi internette sabah gazetesine baktim
40 69 oran 1161 tl
70 100 oran 1741
Yaşlı maaşı 1454
Evde bakim maasi 3157 tl
Temmuz tahminleri böyle sabah gazetesinde
Sabah hukumete yakin bi gazte yani dogruluk payi yuksek

Geri