2022 Maaşı Kesilme Durumu

OzgurSengul

Üye
Üye
hayır yazı yollamadı hala.yüzde 96lik yeni raporun sistemde onaylandıgını ama maasin sigortali çalışan olduğu icin durduruldugu soylendi.bizim gidip feragat etmemiz gerektigni söylediler.aksi taktirde 3 ay içerisinde feragat edilmezse,yazı onlar tarafından yollanacak ve geçen sene aldığımız parayı da geri ödemek zorunda kalacakmışız.bunun tek sebebi de 2012 eylül ayında yürürlüğe giren hanede sigortali çalışan olması..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evde kimden feragat edilecekmiş harbi saçmalıyorlar aynı evde yaşayan kişilerin gelirleri toplanıp masraflar çıkartıldıktan sonra kalan miktar kişi sayısına bölünce 119 lirayı geçmeyecek bu kural net olarak açık, size önerim sosyal yardımlaşma vakfına gidip durumu izah edin gelirimiz 2600 ama evde 7 kişiyiz bu miktardan giderlerimiz çıktıktan sonra kalan para 119 lirayı geçmiyor deyin muhtaçlık ortadan kalkmıyor deyin gerekli yardımda bulunsunlar.

OzgurSengul

Üye
Üye
özürlü kişinin sosyal yardımlasma vakfına gidip bu maasi istemiyorum demesi gerekiyormus.gittigimiz zaman vakıftaki yetkililer de bize aynı şeyi soyleyecekmis.. aklım almiyor artık..ben üniversite öğrencisiyim ablam üniversite öğrencisi lise öğrencisi ve ilkokul öğrencisi kardeşim var.. ve sigortali var diye maaş almaması lazım diyorlar. hiç kimse calismasin iki kuruş kazanmasın çocuğunu okutmasın ve acliktan ölsün.o zaman mi bu maasi verecekler!!!

AZAD21

Üye
Üye
alo 144 ü aradım? dosyalarımız sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına devrolmuş şu an 2022 den maaş alanlarrınn yarın ayın 15 ii itibariyle günceleme yapılacakmışş? sanırım tekrarr değerlendirelecek

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
özürlü kişinin sosyal yardımlasma vakfına gidip bu maasi istemiyorum demesi gerekiyormus.gittigimiz zaman vakıftaki yetkililer de bize aynı şeyi soyleyecekmis.. aklım almiyor artık..ben üniversite öğrencisiyim ablam üniversite öğrencisi lise öğrencisi ve ilkokul öğrencisi kardeşim var.. ve sigortali var diye maaş almaması lazım diyorlar. hiç kimse calismasin iki kuruş kazanmasın çocuğunu okutmasın ve acliktan ölsün.o zaman mi bu maasi verecekler!!!

Kuruma bi gidip bakalım ne diyecekler aradığınız yer direk saçmalamamış bende anlamadım inanın.

Tekerlekli Sandalye