2022 Maaşı MART 2012 (1. Dönem) Tahmini Tutarları ve Tarihleri

destiny07

Üye
Üye
arkadaşlar bi metin hazırlayıp bimere yazalım engelli maaşları her ay ödensin diğer maaş alanlar gibi ayda bir maaş almak daha iyi olur 3 ay beklemek zor .bi metin hazırlayıp bimere yazalım herkes dilekçe yazsın .çoğunluk olursa sesimiz duyulur .şu an ben bi dilekçe metni bulamadım.hep beraber bu işi başaralım her ay maaş alalım

nurgül

Üye
Üye
ii akşamlar 2022 mart ayı maaşımı takvime göre 05.03.2012 tarihinde almam gerekıyordu ve bu zamana kadar almadım.. yarın itibari ile gidersem ödeme yapılabılırmı?

destiny07

Üye
Üye
büyük ihtimal alırsınız yarın bi kontrol edin.

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam: destiny07 arkadaşımızın dediğine katılıyorum arkadaşlar,çok tutumsuz ve kararsız ödeme tarihleri var örneğin evde bakım ücreti alan arkadaşların bile her ile göre değişik zamanlarda alan var bu ay aldığın tarihteki aynı gün bir sonraki ayda alamıyorsunuz bazı illerde her ayın örneğin 10/11 alınırken resmi olarak 15/25 arasında ödeme günleri denilmekle birlikde her ayın 10 ile ayın sonunu 27, de ödeme yapıldığını vakıf bank hesaplaran cekebildiğimizi biliyorum bakım ücreti ve 2022 maaşı memurlar 15 de işçilerinde belirli ödeme günleri olduğu gibi belirli günde alınabilmesi lazım biz bir kitleyiz konu ilgili mercilere taşınabildiğinde makul bakılacağı kanaatindeyim konuya günlük yaşamın ve zaaruri ihtiyacların hayat şartlarını da göz önüne alındığında 2022 maaşının her ay olabilmesi daha faydalı olacağı düşüncesindeyim
saygı ve sevgilerimle

destiny07

Üye
Üye
serbetcimehmet teşekkür ederim. bu yazıyı aynen bimer'e dilekçe-istek olarak gönderirmisin ? bu maaş hakkında ciddi bi gelişme çıkarmalıyız ortaya.nice insanlar tanıyorum 3 aylık maaşı aldıktan sonra 2 ay zorluk çekenler var.bu 2022 maaşı hakkında tatmin edici bir düzenleme yapılmalı.biliyoruzki ülkenin diğer sorunları daha önemli ama engellilerin hayatını kolaylaştırmakta çok önemli. saygılar

almonia67

Üye
arkadaşlar bitane arkadaş alex diye yazmış bana toplu parasını aldığını söylüyor ona evrakta gelmiş.

acv

Üye
Üye
bizim de evrak gelmiş dün ama bakmadım toplu para yatmışmı diye

almonia67

Üye
acv senin ödeme tarih ne herkesin kağıdı gelmiş madem kağıdınız var niyePARANIZI ALMIYOSUNUZ.

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam : arkadaşlar bu ayın bakım ücretini alan var mı ?

acv

Üye
Üye
acv senin ödeme tarih ne herkesin kağıdı gelmiş madem kağıdınız var niyePARANIZI ALMIYOSUNUZ.

benim online ödeme 17 ocak bize de kağıt gelmiş de ben henüz görmedim dün ziraatin başka bir şubesine gittim yatmamış dediler.

acaba başvuruyu yaptığımız ilçenin ziraatine mi gideceğiz ondan mı göremiyorum ?

destiny07

Üye
Üye
bence başka ziraat bankası şubelerinden alabiliriz hep aynı şubeden bişey çıkmıyor pazartesi ben diğer şubelere bakacam

kemalxx

Üye
Üye
benim maaşım ağustosun 6 sında onaylandı ne zaman alabilirim maaşımı birde benim evime zarf gelmedi bir kişiye sordum eylül 6sında alırsın dedi ben (((TeK nüfüs cüzdanımla ziraat bankasındaki parayı çekebilirmiyim. ltf cevabınızı bekliyorum??

turanerol

Üye
Üye
ıyı geceler halılbey bır evden 3 kardeş 2022 maşi alabılırmı cocugumun bırıne de bakım parası alıyorum benı bılgılendırısen sevınırım tesekurler

sinandeniz

Üye
Üye
bir evden birden fazla engelli 2022 engelli maaşı alabilir bunu kısıtlayan bir kanun yok
ıyı geceler halılbey bır evden 3 kardeş 2022 maşi alabılırmı cocugumun bırıne de bakım parası alıyorum benı bılgılendırısen sevınırım tesekurler

Tekerlekli Sandalye