2022 Maaşım onaylanınca dönem maaşına denk gelirse ikiside toplu parayla mı alınır?

canlar

Üye
Üye
destiny07 siz toplu parayı ve maaşinizı aldınızmı

destiny07

Üye
Üye
alamadık ödeme emri kağıdını bekliyoruz o kağıt gelince gidip alacakmışız

canlar

Üye
Üye
Arkadaşlar hala bir sonuç yok tamam lanan eksik evrak maartin 9 da kayda alinmiş evrak takibde hala ayni yazi yaziyor 9 ay bitecek ne zaman belli olur ki

canlar

Üye
Üye
Alinan evde bakim maaş kartlarina hesab işletim parasi 15 tl banka ya gidip sordum kesilmez diye yok böyle birşey internete inaamayin dedi bir beni dögmedigi kaldi ters ters bakarak

destiny07

Üye
Üye
bence maaşın bağlanır hem toplu paranda birikir.haziranda bağlanabilir

canlar

Üye
Üye
aldıgım habere göre yine eksik evrak sebeb baba emekli anne evde bakım alıyor babanın arsası var bir kere evde bakım gelire tabi tutulmadıgını biliyorum 2022 babaya degil cocuguna arsa ne alaka 22 yaşında yüzde 92 agır engelli bir erkek çocuguna nasıl 2022 maaş baglanmaz a gustostan beri verilen sebeb yukarda dedigim gibi ne yapmam lazım bilgisi olan lütfen cevap yazarsa sevinirim gelen evrakta oglumu kız diye yazmışlar bu sebebten olabilirmi ne yapmam lazım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hayır arsadan dolayı bağlanmayacağını sanmıyorum zaten size bağlanmazsa yada eksik evrak söz konusu olursa kurum size gönderecektir.

canlar

Üye
Üye
Tamam kurum ankaraya giden yakinima evraki anlatmiş baba emekli anne evde bakim aliyor arsa babanin üzerine gözüküyor site hala kasim ayindaki yazi var ne yapmam lazim cocuk acaba kiz diye yanlişliktan dolayimi eksik evrak bir türlü düzelmiyor 22 yaşinda erkek babanin üzerinden düşer acele cevap

Tekerlekli Sandalye