2022 Maaşımda birikmiş param geldi bankada "para yok" deniliyor. Ne yapabilirim?

atilla

Üye
Üye
2022 Maaşımda birikmiş param geldi bankada "para yok" deniliyor. Ne yapabilirim?

2022 maaşına başvuru yapmıştım şimdi evrak takip sitesinde 3513 lira önline ödeme yazıyor ancak bankaya gidiyorum evrak istiyor evrak yok diyorum para gönderildi bayramdan önce ama evrak falan nerden gelecek ne evrakı gelecek bilmiyorum ne yapabilirim?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 maaşı sonunda evraklar kabul edilip birikmiş para gönderildikten sonra, gönderilen yani evrak takipte "online ödeme" tarihinden hemen hemen 10-15 gün sonra banka parayı hesaba geçiyor, bu parayı almak bankadan çekmek için bir ödeme emri gerekmiyor daha önceden 2022 maaşı kabul edilenlerin birikmiş para alabilmeleri için SGK ödeme emri gönderiliyordu, ancak şuan birikmiş parayı alabilmek için bankaya müracat edip tc numaranızında bulunduğu kimlikte gidip paranızı çekebiliyorsunuz.
Bankadaki memurlar halen ödeme emri evrak istiyor olabilir ama siz online ödeme tarihinden 1-2 hafta sonra gidip kimlikle çekebileceğini hesabınıza bakılmasını ısrar edin gerekirse bankada memurun bir üstüne şefine müdürüne durumu izah edin paranızı alabilirsiniz.

İLKER

Üye
Üye
2022 aralık maaşları ne yatar bilgi verebilirmisiniz teşekkürler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık dönem maaşları ilk haftasında 6-11 arası ödeniyor doğum tarihinin son rakamına göre postanede asılan listeden takip edebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye