2022 maaşımız onaylandı ancak toplu parayı alamadık ne yapmalıyız?

cevdet çevik

Üye
Üye
iyi günler hocam .. anneme 2022 den toplu maaaş çıkmış ama bi türlü hesabta para yok uzun zmndan beri ne yapmamız lazım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kurum devredildi o bakımdan herkesle ilgili sıkıntılar oluştu o sebpeten dolayı gecikmeler oldu, bankaya birde evrak takip sitesindeki sicil numarasıyla gidip kontrol ettirin, olmazsa sgk'ya giderek magduriyetinizi dile getirin yardımcı olacaklardır

tek66

Üye
Üye
maası cekmediginiz icin geri gitmiş olabilir daha önce ziraat bankası online hesaba yatırılıyordu simdi nasıl bilmiyorum

cevdet çevik

Üye
Üye
evet geri gitmiş Ama online ödeme gözüküyo nette bakınca fakat hesapta para olmadığı söyleniyor ne yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz ..

elmas67

Üye
Üye
maaşlar vakıflara devredildi sistem daha net oturmadı yaknda vakflardn bilgi alabilrsinz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet birde şansınızı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından deneyin yeni kurum inşallah yardımcı olurlar.

onur991

Üye
Üye
Arkadaşlar ben anneme özürlü maaşı yaptırdım ama iki yıl oldu daha hiç bir sonuç çıkmadı ve sonra dedilerki dosya kayıp oldu bu durumda ne yapmalıyız acil yardım

onur991

Üye
Üye
sorguladığınız kışıye ait kayıt bulunamadı diyor bu dosya nasıl kaybolur ki yada bize neden bilgi verilmedi nasıl iş yapıyorlar bunlar anlamadım gitti:

tek66

Üye
Üye
sorguladığınız kışıye ait kayıt bulunamadı diyor bu dosya nasıl kaybolur ki yada bize neden bilgi verilmedi nasıl iş yapıyorlar bunlar anlamadım gitti:

hocam annenizin tc kimlik nosunu dogru girdinizden eminsiniz degilmi

bulundugunuz ildeki sosyal yardımlaşmaya bir gidin

cevdet çevik

Üye
Üye
vakıflar dediğiniz nedir birde iletişim kurabileceğim numara yokmu ...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Telefonla bir sonuç alamazsınız. Bulunduğunuz ildeki sosyal yardımlaşma il müdürlüğüne giderek bizzat sorunuz.

cevdet çevik

Üye
Üye
anladım ama bu bi kaç ay sürebilir ben dışında kimse ilgilenemez babam hasta ve ben çalışmak için şehir dışındayım o yüzden numara sordum ..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Telefonlar maalesef açan olmuyor kurum direk olarak buraya gelin bakalım diyor.

onur991

Üye
Üye
arkadaşlar ben sosyal yardımlaşma kurumuna da gittim bana kesin bir şey demiyorlar yok ankara da kaldı dosya yok göndermediler diyorlar birde kaybolmuş olabilir diyorlar ben bir şey anlamadım şimdi ne yapmalıyım koskoca iki sene oldu fakat hiç bir haber çıkmadı nerde olduğu ile ilgili bir şeyde demiyorlar bu nasıl iş anlamadım annem geçen gün yine ameliyat oldu ve masrafları karşılayamıyoruz bu iş çok canımı yaktı bir şey bilen varsa söylesin lütfen acil yardım ben bimer e de araştırmak için şikayet ettim ama bir şey çıkmadı diye cevap geldi bana neden bunlar halkı rezil ediyorlar ya böyle bir hak tanımasınlar yada bu milleti rezil rüsva etmesinler burma kadar geldi artık benim annem ölünce mi çıkacak maaaşı merak ettim....

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 evrak takip sisteminde kaydınız çıkmıyorsa ve bu kadar sürede halen evraktan bi haber yoksa evet kaybolmuş olabilir, yapılacak 2 yol var birincisi baroya başvurup ücretsiz bi avukat talep edip dava açıp şikayetçi olmak, yada yeniden başvuru yapmak başka yapılacak yol göremiyorum 2022 evrak takipte kaydınız çıksa belki birşeyler yapılabilirdi, bu arada anneninizin sağlık masrafları için ivedi olarak sosyal yardımlaşmaya başvurun hemen bi gelir testi yaptırın ve bu sıkıntıyıda giderin.

onur991

Üye
Üye
teşekkür ederim herşey için sağolun ....

ankar

Üye
Üye
2022 maaşım onaylanmış ilk ödeme 2013 mart.

Tekerlekli Sandalye