2022 Maaşında izlediğim yol ve neticesi hakkında

safari_054

Üye
Üye
merhaba 2022 için bir konuda aydınlatmak istedim

ben bu ayın 11-i cumartesi-ye denk geldiğinden ayın 13 ünde ptt den alacağım 2022 maaşımı

bu konuyu açmamın diğer nedeni ise aynı benim gibi almak zorunda olan arkadaşlara bilgi yardımı edebilmek içindir

YANİ 2022 maaşı açtırmak mecburen almak zorunda olanlar benim izledim yolu izlesin derim konuyu burda göstermek istiyodum tam teşekküllü olarak ama yanlış anlaşılır diye açmadım onun için

bilgi edinmek isteyen benim rumuza msj atsın ayrınlı olarak hem yazdığım dilekçe örneğimi hemde gereken tüm evraklar önce nereye başvurulması vs hepsini ayrıntılı

olarak yazılı mail olarak kendisine atacam aynı durumda olanların mutlak olarak eminimki benim gibi mutlu sonuca kavuşacaktır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 Maaşını almanın kanuni esaslara dayanan belli şartları var bu şartlar doğrulturunsa arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz, sizin bahsettiğiniz dilekçe ve söz konusu maaşı almanın başka yolu varsa burdan paylaşırsanız hrkesi bilgilendirmiş oluruz, özel mesajla yrdım etmek yerine formdan yardım etmenizi rica ediyorum ki, daha büyük kitleye ulaşsın bilgilleriniz.

Tekerlekli Sandalye