2022 Maaşında raporu gönderdim oranım yüseldi ama maaşıma yansımadı sorun ne olabilir

didem

Üye
Üye
slm geçen sene %50 raporumla başvurmuştum onaylandı ve maaşım ziraat bankasına yatırıldı bu yıl yeni raporum %80 oldu ocak ayında ankaraya dilekçe eşliğinde gönderdim maaşımın arttırılmasını talep ettim fakat postaneden aldığım para 649 lira 1yıllık süre uzatılmış ama nedense maaşım %70 üstü olduğu halde artmamış bu konuda ne yapmalıyım saygılarımlam

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rapor gönderiltikten sonra oranınızın yükselme zamanına kadar bir miktar para gönderilmiş olması lazım "kar8" adında bir ibare düşülmesi lazım evrak takip sitenize orda herhangi bir degişiklik olmadımı? Ayrıca göndermiş oldugunuzun rapora eklediğiniz dilekçe maaş yükseltmek için diye ve süresi uzatılmak için diye belirttiniz mi?

didem

Üye
Üye
raporu 1. ay yollamıştım maaşımın yükseltilmesi diye yazmıştım ama ne yazıkki olmadı şimdi tekrar dilekçe yazmak istiyorum acaba yeniden rapor göndermem gereklimi yoksa sadece dilekçemi yazayım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sadece yeni dilekçe yazıp gönderin ve daha önce göndermiş olunan raporun maaşı yükseltmek ve süreyi uzatmak için oldugunu belirtin, ayrıca birşey sormak istiyorum kurumdaki eski raporun bitiş süresi nedir, yeni raporun süresi nedir?

didem

Üye
Üye
geçen yılki rapor da 1 yıllık bu seneki raporda 1 yıllık geçen seneki rapor 03/02/2012 bitecek yeni yazağım dilekçenin örneği sitede bulunurmu yoksa bir arzuhalciyemi yazdırayım kızım adına yazacağım ben vasisi oluyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok arzuhalci sizden bi dünya para alır şimdi zaten sitemizdede dilekçe örneği mevcut aşağıdan tıklayıp ona göre yazarsınız engellinin adı soyadı tc numarası nı yazın ayrca birde vasi isim soyimini yazıp imzalayın dilekçeyi engellinin adına yazın dilekçe örneg aşağıdadır.

http://engelliler.gen.tr/f7/2022-maasini-yukseltmek-icin-gerekli-olan-dilekce-ornegi-1331/

Tekerlekli Sandalye