2022 Maaşları İçin İncelemeler Ertelendi

muntada al ansar

Üye
Üye
ben bunların hepsinin 9 ayı geçirme planları olduğunu düşünüyorum baksana sudem arkadaşa ne sormuşlar piknik tüpü hani incelemeler ertelenmişti çok flim haraketler bunlar:)

muntada al ansar

Üye
Üye
bakın ne acaip işler
2022 Maaşları İçin İncelemeler Ertelendi başlıklı yazınız indirme sayfasında wörd belgesi olarak sosyal yardımlar genel müdürlüğü çıkıyor wörd belgesinde ama asp veya sosyal yardımlar genel müdürlüğü sayfasında böyle bir bil gi yok linkini verirmisiniz bizde bakalım

Selçuk Mumcu diyor ki:
26 Mayıs 2013, 23:00
Linkini veremem çünkü belgeler Vakıf Özel sayfasında yayınlanıyor ve vakıflara gönderilen belgeler olduğu için ayrıca kamuoyuna duyurulmuyor.
madem linkini vermiyorsunuz gizliyse ozaman siz suç işliyorsunuz sayın mumcu. arkadaşlar çok değişik bir yönetmelikle karşı karşıyayız yanlız özürlüleri kapsayan değil gss ve çok bazı şeylerde değişiklik olacak yeni bir yönetmelikle hadi bakalım neler görecez

imq

Üye
Üye
evet çok değişik bir genelgeyle karşı karşıyayız...ben adres değikliğini bildirmediğim icin maaşım kesilmişti 2 ay önece tekrar baş vurdum bana dediler eve gilicez sonra bağlıcaz maaşını eve gelmediler geçen hafta gittim dedim haziranda alıcakmıyım yetiştirmeye çalışıcaz dedilr...pravazyon sorgusunda tekrar sydye gimemle ilgili yazılar var...

imq

Üye
Üye
ben geçen hafta syde'ye gittim bana dediler hazirana yetiştiricez gerekirse çevre incelemesi yapıcaz evimiz biraz uzak ondan gelemediler herhalde bugün provazyon sorgulamasıda bunu gördüm buna göre haziranda maaşımı alıcakmıyom acaba...144 meşkul sürekli Ekran Alıntısı.jpg not marta maaşımı alamadım haziranda alırsam toplam ne kadar almam lazım? teşekkürler...

halil3333

Üye
Üye
benımde aynı sorguda mustehaktır provızyon alabılır martta tam aldık kesın tı olmadı 2022 maasımızda syvd ye gıttım 2022 sonuc ne oldu dedım tc yı gırdı bızde kabul oldu dosya ankarada dedıler 2008 den buyana alıyoruz sorun gıbı bılgısı olan varmı netıce nedır bızım ?

gülümse_hayata

Üye
Üye
müstehaktır provizyon alabilir yani bir sorun olmadığını gösterir.GSS kapsamı dahilinde olduğunuzu img sizinkindede sorun yok gibi gözüküyor.

sinandeniz

Üye
Üye
sizde sorun yok gibi yazılana göre bende aynı sorgulamayı yaptım pirimi hazine tarafından karşılanlar olarak çıkıyo

halil3333

Üye
Üye
ben zaten 2008 den bu yana alıyorum 2011 dede bakım aylığını çıkarttım gecen marttada 2022 yi sorunsuzca paramı aldım 1.153 tl mi güncelleme var dedıler dosya verdıler elıme muhtarlıkta doldurdum muhtarımız bızzat teslım ettı elıyle ben eve ıncelemeye gelecekler dıye beklerken 2 ay boyunca syvd ye sordum tc ıle baktılar burda bızde kabul oldu ıslemlerın ankarada onay beklıyor dedıler demekkı sorun yok sanırım benımkinde dimi gülümser hanım?

imq

Üye
Üye
sizde sorun yok gibi yazılana göre bende aynı sorgulamayı yaptım pirimi hazine tarafından karşılanlar olarak çıkıyo

sizin her halde GSS için pirimi hazine tarafından karşılannanlar içindir...benimde öyle yazıyordu maaş alamadım sadece GSS hazine tarafından yararlanıyordum maaş için ise 60/c3 2022 65 yaş kapsamlı sigortalı olanlar yazması lazım...daha iyi bilgisi olan varsa cevaplasın belki ben yanlış biliyorum....

Tekerlekli Sandalye