2022 Maaşlarının Aylık Olarak Ödenmesi İçin Başlattığımız Kampanya

destiny07

Üye
Üye
yani çoğunluk olarak gönderelim dedim sadece bir kişi defalarca göndermesin herkes göndersin anlamında dedim :)

destiny07

Üye
Üye
inşAllah başaşrırız ve aylık maaş alırız. 2 kere dilekçe gönderdim bimere başbakanlığa 1 kere gönderdim.

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam
ben bimere yukarda belirtiğiniz yazı metni ni yolladım arkadaşlar bu konuyu e devlet üzerinden de ilgili mercileri yollayacağım

serbetcimehmet

Üye
Üye
inşallah arkadaşlar hayırlı olur katkılarınız ve katılımlarınız için teşşekkür ederim

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaşlar BİMER'e yolladığımız mailime istinaden gerekli cevap eposta adresime gelmişdir

T.C.

BAŞBAKANLIK
Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

(Başbakanlık İletişim Merkezi)

Sayın Başvuru Sahibi,

Başvuru tarihiniz 14.03.2012, başvuru sayınız 136026

Başbakanlık İletişim Merkezine yapmış olduğunuz müracaatınız incelenmiş ve gereğinin yapılması için ilgili kurum/kurumlara iletilmiştir.

Müracaatınızın durumunu sorgulamak için ...:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::... adresindeki “Başbakanlığa istek ve şikâyetlerinizi bildiriniz” başlığını tıklayınız. Karşınıza gelen menüde “sorgulama yap” başlığını tıklayarak BİMER tarih ve sayısını yazınız. Sorgu sayfasında gelişmeleri takip edebilir, gerektiğinde 150’yi arayarak telefonla da devreye girebilirsiniz.

Görüş-öneri, İSTEK-DİLEK, İHBAR ve ŞİKAYET türü başvurularınız için 3071 sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun çerçevesinde ...:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::... adresindeki “Başbakanlığa istek ve şikayetlerinizi bildiriniz” başlığı içerisinden BİMER’in “başvuru yap” formunu doldurarak erişim sağlayabilirsiniz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Aynen devam edelim. Bu konuda ne kadar çok meil yollanırsa ilgili kişilerin dikkatini o denli çok çekeriz. Bu konuyu duyurabildiğiniz ölcüde duyurmaya çalışın. Facebook twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde konu linkini yayınlamak, yakın çevrenizden meil göndermesi v.b gibi....

abuzerbb

Üye
Üye
çok iyi olur arkadaşlar hepberaberce mucadele edelim slm ve dua ile

destiny07

Üye
Üye
aldığım bi duyuma göre 2022 maaşları ptt den ödendiği için 3 ayda bir ödemeye mecburlarmış .başka bankayla anlaşılsa her ay ödenebilirmiş

sevecen53

Üye
Üye
Tekrardan hepsine gönderdim,haberi izliyemiyorum (destiny07) içeriğini ufak özetleyebilirsen memnun olurum kardeşim..

destiny07

Üye
Üye
BDP milletvekili sebahat tuncer ; kadın yaşlı ve engelli yasalarının faaliyete geçmesini ve engelli maaşlarının her ay ödenmesi hakkında meclise öneride bulundu .AKP aileden sorumlu bakanı fatma şahine itafen .İNŞALLAH bi dahaki meclis açılışında heray ödenmesi için kanun çıkarırlar .3 ay da bir maaş vermek çok anlamsız osmanlı zamanında ve orta çağda böyle veriliyordu .2012 milenyum teknoloji yılındayız hala 3 aylık maaş veriliyorlar :S:S:S mantığa sığmıyor

ilyaskirmanci

Üye
Üye
BDP milletvekili sebahat tuncer ; kadın yaşlı ve engelli yasalarının faaliyete geçmesini ve engelli maaşlarının her ay ödenmesi hakkında meclise öneride bulundu .AKP aileden sorumlu bakanı fatma şahine itafen .İNŞALLAH bi dahaki meclis açılışında heray ödenmesi için kanun çıkarırlar .3 ay da bir maaş vermek çok anlamsız osmanlı zamanında ve orta çağda böyle veriliyordu .2012 milenyum teknoloji yılındayız hala 3 aylık maaş veriliyorlar :S:S:S mantığa sığmıyor

bu anayasa paketinde yer alacak bir konu ama bizde burdan bime devamle dilekçelerle derdimizi anlatark tepkimizi daha çok göstermeliyiz ki en yakın zaman içinde bu anayasayı yürürlüğe sokupğta bütün 2022 sayılı yasa gereğince maaş alan özürlü arkadaşlarımız bir nebze de olsun rahat geçinebilsinler
saygılarımla.....

destiny07

Üye
Üye
aynen katılıyorum ilyaskirmanci .3 aylık maaşlar taa osmanlı zamanında varmış yıl oldu 2012 hala 3 aylık maaş veriliyor. evde bakanlar daha şanslı engellilerden .maaş dediğin her ay e üzeri % 40 volur her 670 olmasada 500 tl olmalı .% 70 de öyle ... dün iftar çaıdırında hep engelliler vardı !!!! :///

Noway

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu kampanyayı hortlatalım birbirimize kenetlenelim sesimizi duyuralım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bakalım yine ilerleyen tarihlerde başka bir kampanya düzenleriz sesimizi duyurmak için...

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam
arkadaşlar facebook dan sayfa oluşturalım kişilere arkadaşlarımıza dağıtalım paylaşalım twiter facebook mynet gmail msn lerimize yazalım vs daha aklımıza gelmeyen toplu iletişim vs bir çok platformda paylaşalım bir nebze faydası olur diye düşünüyorum sanal da kalmasın reel de de bu konuda yardım alalım gereken neyse kendi çapımıza emek sarf edelim diye düşünüyorum
saygı ve sevgilerimle

Noway

Üye
Üye
selam
arkadaşlar facebook dan sayfa oluşturalım kişilere arkadaşlarımıza dağıtalım paylaşalım twiter facebook mynet gmail msn lerimize yazalım vs daha aklımıza gelmeyen toplu iletişim vs bir çok platformda paylaşalım bir nebze faydası olur diye düşünüyorum sanal da kalmasın reel de de bu konuda yardım alalım gereken neyse kendi çapımıza emek sarf edelim diye düşünüyorum
saygı ve sevgilerimle
Çok mantıklı bence

Tekerlekli Sandalye