2022 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Yurdagul gode

Üye
Üye
Ahmet ben e devlete baktim boyle yaziyor burdan engeli maas almayi goruntuleye bilirsiniz yaziyor sizde nasil.yaziyor acaba

Sizde ne yaziyor veli bey bende engeli maasi burdan goruntuleye bilirsiniz yaziyor yani tarihler kalkmis
Veli ben duzeltimi engeli maasi bende gene ayni simdi baktim gene ayni burdan engel maasi goruntuleyebilirsiniz diye yaziyor sizde ne yaziyor bugun bsktinizmi

Yurdagul gode

Üye
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 958 Ekli dosyayı görüntüle 9589 arkadaşlar sizdede böylemi biraz önce baktım da bu yazıyla karşılaştım
Edevlet duzeldimi benim gene ayni yaziyyor sizinki gibi bilgi verirmisiniz rica etsem
hala aynı değişmedi düzelir
Sayin arkadasim e devlette duzeldimi sizin benim gene ayni yaziyor engili maslarini burdan gorutuyebilirsiniz yaziyir cevap verirseniz memnun olurum

Yurdagul gode

Üye
Üye
teşekkür ederim sağolasınız benim e devlet te 1 mayıs görünüyor bende merak ettim şimdi alanlarda tarih ne yazıyordu
Elif hanim e devlette boyle yaziyor engelli maaslarini burdan goruntuleye bilirsiniz yaziyor 24.05.2022tarihde bsktim simdi sizde nasil yaziyor yazabilirmisiniz

edo24

Üye
Üye
Yurdagül Hanım panik yapmayın ısrarla aynı şeyleri yazmaya gerek var mı acaba sistemsel bir sorun geçer

Yurdagul gode

Üye
Üye
Elif hanim e devlette boyle yaziyor engelli maaslarini burdan goruntuleye bilirsiniz yaziyor 24.05.2022tarihde bsktim simdi sizde nasil yaziyor yazabilirmisiniz
Bide bir sey sorabilirmiyim temmuz evde bakim ucretinde artis olacakya kisi basina odusen gelirdede artis olacskmi simdi 2850 lira olan temmuzdada artacskmi acaba

veli 1500

Üye
Üye
Hâlâ aynı sitemi değiştiriyorlar belkide o yüzden olabilir arkadaşlar birde ekpss çok başvuru var sistemden olabilir düzelecek arkadaşlar herkesin maaşını kesemezler unutmayın sağılar

Elif altin

Üye
Üye
Ben İstanbul pendikte oturuyorum bugun gelip sorular sordular kadar alıyoruz vs. Muhtemelen sene ortası diye güncelleme yapıyorlar. Cunki tekrar sosyal hizmetlere çağırdılar evrak guncelemesi için.

Yurdagul gode

Üye
Üye
Ben İstanbul pendikte oturuyorum bugun gelip sorular sordular kadar alıyoruz vs. Muhtemelen sene ortası diye güncelleme yapıyorlar. Cunki tekrar sosyal hizmetlere çağırdılar evrak guncelemesi için.
Beni cagirmadilar ama
rica ederim ne zahmeti burada bir birimize destek olmak için varız ben teşekkür ederim
Sayin arkadasim ben birine sordum ona evine gelmisler soru sormuslar evrak icin cagirmislar onu merkeze beni cagirmadilar kimsedr gelmedi benim raporum surekli yaziyor oglum dowm sendromu 24 yasinda ben kucukken almistim surekli 0/0 85 ozurlu yaziyor rsporun degismesine gerek varmi simdiye kadar hic sorun olmadi benim

Malp

Üye
Üye
Bizide iki ay önce evrak güncellemek için çağırdılar gittik evrakları guncelledik ama eve gelen olmadi

edo24

Üye
Üye
Beni cagirmadilar ama

Sayin arkadasim ben birine sordum ona evine gelmisler soru sormuslar evrak icin cagirmislar onu merkeze beni cagirmadilar kimsedr gelmedi benim raporum surekli yaziyor oglum dowm sendromu 24 yasinda ben kucukken almistim surekli 0/0 85 ozurlu yaziyor rsporun degismesine gerek varmi simdiye kadar hic sorun olmadi benim
eve gelen olmadı sadece her sene evrak yenileme yapılıyor zaten ararlar size yakın sosyal hizmetlerden şimdiye kadar hiç gelinmedi bize sizin raporda sıkıntı olsa maaş kesilirdi

Yurdagul gode

Üye
Üye
Bizide iki ay önce evrak güncellemek için çağırdılar gittik evrakları guncelledik ama eve gelen olmadi
Beni cagirmadilar bende istanbulda oturuyorum
Beni cagirmadilar ama

Bide bir sey soracam sizin bilginiz cok var kisi basina dusen gelir degicekmi sizde tahmince na kadar olur tesekkur ederim
eve gelen olmadı sadece her sene evrak yenileme yapılıyor zaten ararlar size yakın sosyal hizmetlerden şimdiye kadar hiç gelinmedi bize sizin raporda sıkıntı olsa maaş kesilirdi
Beni cagirmadilar bende istanbulda oturuyorum

Bide bir sey soracam sizin bilginiz cok var kisi basina dusen gelir degicekmi sizde tahmince na kadar olur tesekkur ederim
Sayin arkadasim evde bakim ucreti gincellendimi bazi yerlerde engeli maadi guncellendi diyor bubaska biseymi evde bakim guncellendimi

edo24

Üye
Üye
Yurdagül Hanım bende İstanbul da oturuyorum hala aynı değişmedi kişi başına düşen gelir asgari ücrete göre değişiyor bildiğim kadarıyla

Tekerlekli Sandalye