2022 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KOZANLIM01

Üye
Üye
Adana ili güncel

yuksek

Üye
Üye
İstanbul an itibariyle GÜNCELLENMİŞ.

Mersin02

Üye
Üye
MERSIN ne durumda bilen var ben de hala güncel değil

veli 1500

Üye
Üye
Erken yatsa bağri ama yatırmazlar ama arakadaşlar emekliye verilen ikramiye bizede vermesi için hatay milletvekiline söyledim inşallah ikramiyeyi söyleyeceğim dedi yani yeni bir ğelişme hepimizin adına istedim arkadaşlar yaparlarsa

anatomie

Üye
Üye
Erken yatsa bağri ama yatırmazlar ama arakadaşlar emekliye verilen ikramiye bizede vermesi için hatay milletvekiline söyledim inşallah ikramiyeyi söyleyeceğim dedi yani yeni bir ğelişme hepimizin adına istedim arkadaşlar yaparlarsa
İnşallah valla olursa tüm bakicilar için cok cok iyi olur ve bu vesileyle de büyük bir sevaba girmiş olursunuz elçi olarak aracılık yaparak efendim inşallah kabul görür inşallah

terlikcidede03

Üye
Üye
afyon bende güncel degil eski maaş gözüküyor sorunmu var acaba

Timsah

Üye
Üye
Bursa ayın 13 üne güncellenmiş

Duygu22

Üye
Üye
Ben çift maaş aliyorum ama bu ay sadece tek maaş gorunuyor, arada bu tarz problemler oluyirmu acaba

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ayın 5 de bakım parası için başvuru yaptım bugünde görüşme için eve geldiler onaylanınca size haber vereceğiz dediler sizce kaç gün sürer onaylanması ayrıca büyük kızımda evde bakım alıyor küçük kızım için başvuru yaptım tahmini olan varmı onaylanması ne kadar sürer

anatomie

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ayın 5 de bakım parası için başvuru yaptım bugünde görüşme için eve geldiler onaylanınca size haber vereceğiz dediler sizce kaç gün sürer onaylanması ayrıca büyük kızımda evde bakım alıyor küçük kızım için başvuru yaptım tahmini olan varmı onaylanması ne kadar sürer
efendim muhtemelen mayıs ayında maaşınız bağlanır çünkü nisan ayı ödemeleri ziraat bankası hesaplarına tüm türkiyede 31 mart-1 nisan itibariyle hesaplara yatırılmıstır lakin henüz daha bakım parası alan kisilerin hesaplarına gecmemistir efendim oyüzden muhtemelen sizinkiside mayıs ayına yetisir diye nacizane düsünmekteyim tskler.

en derin saygılarımla

canoxya

Üye
Üye
Siirt 13 Nisan Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye