2022 Özürlü Maaşında yeni rapor istenilmesi hakkında

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sosyal Güvenlik Kurumu
Primsiz Ödemler Genel Müdürlüğü
Yaşlılar Sosyal Güvenlik Dairesi Başkanlığı'na​

.../..../....​

2022 sayılı yasa kapsamında kurumunzdan ........... sicil numarasıyla maaş almaktayım. Ancak 17/08/2007 tarihinde kurum tarafından işleme alınan başvurum, 09/03/2011 tarihinde olumlu olarak sonuçlanmıştır, ne varki arada geçen süre içerisinde birikmiş para olarak gönderilen tutar 1456.95 lira olup bir eksik hesaplama olduğu kanatindeyim, zira geçen süre içerisinde tarafıma gönderilmesi gereken tutar başvuru tarihi ve kabul tarihi arasındaki geçen süreye göre düşük bir rakamdır, evraklarımın incelenip tarafıma gönderilen toplu paranın düzeltilmesini ayrıca tarafıma yazılı bir bilgi verilmesi gerektiğini arz ve talep ederim.

İsimsoyisim
imza​
tc numarası
adres

Dilekçeyi göndereceğiniz adres: Sosyal Güvenlik Kurumu, Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü, Tuna Cad. No:7 Kızılay - Ankara

burdaki tarihleri kontrol et ayrıca noktalı yere sicil numaranı yaz yazılan tarihler dogruysa yukardaki adrese yolla neticeyi mutlaka benimle burdan paylaş merakla bekliyorum

KskMurat

Üye
Üye
Adı : MURAT Soyadı : KURT
T.C.Kimlik No : Emekli Sicili :
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 9/03/2011 Durumu :
Yazışma Tarihi : 10/11/2010 Yazışma Durumu : BELGEDE NOKSANLIKLAR TESBİT EDİLDİ
Belge Açıklama Tarihi : 09/03/2007 Durumu : SK 09/03/2007
Rapor Tarihi : 13/08/2007 Rapor Açıklama : Yeni Rapor istedi
İşlem Tarihi : 17/08/2007 İşlem Açıklama : 85986KARAR NO'SU İLE
Ödeme Tarihi : 09/03/2011 Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
Online Ödeme Tarihi : 14/03/2011 Online Ödeme Tutarı : 1456.95
Online Ödeme Açıklama : TARİHİNDE ÖDEMENİZ ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR.
Evrak Açıklamaları
Havale Yeri Tarih Açıklama 2. Tarih 2. Açıklama
TAHSİS 04/11/2010 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 0
TAHSİS 06/01/2011 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 11/01/2011 BELGEDE NOKSANLIKLAR TESBİT EDİLDİ
TAHSİS 25/02/2011 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 0
memet bey 11 12 2006 tarıhınde ılk evraklarımı malmudurlugune teslım etdım ve elıme gecen para orada belırtmıs olan mal mudurlugu bızım yapacak bıseyımız yok dıyor anlamadım bu nasıl bı anlayıs evrakları alan sız basvuruyu yapan sız sımdı yapacak bıseyımız yok dıyorlar sıımdıden sıze tesekur ederım

KskMurat

Üye
Üye
memet bey dılekceyı yazıp ankaraya gonderdım tesekkurler sımdı cevap beklıyorum bır sorumda sımdı ben toplu paramı aldım pekı toplu para ayrı maas ayrımı ben ben ne bankaya nede postaneye gıtdım bılmıyordum sıteyı takıp ederken bı arkadasa yazınızı gordum benımde maasım varmı varsa nereye gıdeyım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
14.03. tarihinde toplu paran çıkmış mart dönem maaşı içindedir, haziran eylül aralık ve mart aylarında paralarını postaneden alacaksın sana gönderilen paranın içinde mart dönem maaşıda vardır ama isterseniz postaneye gidip mart dönem maaşı varmı yokmu baktırın, yoksa haziran ayında maaşınızı almaya başlarsınız varsa zaten ödeme yaparlar.

KskMurat

Üye
Üye
memet bey bana gondermıs oldugunuz dılekce ornegınn aynısını ankaraya gonderdım 18 04 2011 de gonderdım gecenlerde 170i aradın herhangı bı netıce varmı dıye bakdılar dılekcem gorunmuyor bana yenıden dılekce yazıp gonderın dıyorlar halbukı ben aps le gonderdım ne dersınız yenıdenmı dılekce yazayım yoksa bıraz daha beklıyımmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aslında telefonla söylenen söz biraz baştan savmadır. Ne ara bakmışta görmüş gelmediğini. Birde bu tür şeyleri APS (ACELE POSTA SERVİSİ) yerine iadeli teaüdlü yollarsanız daha sağlıklı olur.

Tekerlekli Sandalye