2022 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Memduh Çınar

Üye
Üye
Geçen ayın 13 ünde Ankara'dan karamana taşındık öncesinde Ankara'da sosyal hizmetlere durumu bildirdim 13 günlük Ankara'dan alırsınız kalanını gittiğiniz yerden ama hemen ama inceleme sonucu alırsınız denildi şimdi 13 günlük paranın yatmadığını görünce sosyal hizmetleri aradım 11:45 kimse açmadı dünde karaman sosyal hizmetlere sordum dosyamız henüz Ankara'dan gelmemiş o yüzden inceleme işlemi başlatılmamis denildi dosya yürüyerek gelse 1 ayda yine gelmiş olurdu bukadar yavaş olmaması lazım

osmaniye 80

Üye
Üye
Geçen ayın 13 ünde Ankara'dan karamana taşındık öncesinde Ankara'da sosyal hizmetlere durumu bildirdim 13 günlük Ankara'dan alırsınız kalanını gittiğiniz yerden ama hemen ama inceleme sonucu alırsınız denildi şimdi 13 günlük paranın yatmadığını görünce sosyal hizmetleri aradım 11:45 kimse açmadı dünde karaman sosyal hizmetlere sordum dosyamız henüz Ankara'dan gelmemiş o yüzden inceleme işlemi başlatılmamis denildi dosya yürüyerek gelse 1 ayda yine gelmiş olurdu bukadar yavaş olmaması lazım
Sizi umutsuzlandirmak istemem ama aynı süreci 5 yıl kadar önce yaşadık osmaniye den antalya ya gelmesi incelenmesi bağlanması 6 ay kadar sürdü önce normal diye bekledim hata etmişim çünkü dosyam eski kurumda uzun süre beklemiş defalarca aradım göndersinler diye bayramdan sonra takip edin ankaradami karamandami peşini bırakmayın

Memduh Çınar

Üye
Üye
Sizi umutsuzlandirmak istemem ama aynı süreci 5 yıl kadar önce yaşadık osmaniye den antalya ya gelmesi incelenmesi bağlanması 6 ay kadar sürdü önce normal diye bekledim hata etmişim çünkü dosyam eski kurumda uzun süre beklemiş defalarca aradım göndersinler diye bayramdan sonra takip edin ankaradami karamandami peşini bırakmayın
Teşekkür ederim dediğiniz gibi artık bayramdan sonra tekrar arayacağım iyi bayramlar dilerim

UGUR89

Moderatör
Moderatör
TEMMUZ 2022 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

ORDU
GİRESUN
DENİZLİ
MANİSA
KOCAELİ
İSTANBUL
NİĞDE
İZMİR
ÇANAKKALE
SAKARYA
MERSİN
BURSA
AKSARAY
ADANA
BALIKESİR
ANKARA
AFYON
BOLU
UŞAK
SİİRT
OSMANİYE
KARABÜK
BİLECİK
MALATYA
ŞANLIURFA
KIRŞEHİR
KAYSERİ
SAMSUN
HATAY
TEKİRDAĞ
MUĞLA
KİLİS
ZONGULDAK

📌YATAN İLLERİN TAM SIRALISI BU KONUNUN İLK SAYFASINDADIR.📌

NOT: E DEVLET ÜZERİNDE KAYIT GÖRÜNMESE DE MAAŞLAR YATMAKTA...

İYİ BAYRAMLAR...

Son düzenleme:

Mert67

Üye
Üye
TEMMUZ 2022 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

ORDU
GİRESUN
DENİZLİ
MANİSA
KOCAELİ
İSTANBUL
NİĞDE
İZMİR
ÇANAKKALE
SAKARYA
MERSİN
BURSA
AKSARAY
ADANA
BALIKESİR
ANKARA
AFYON
BOLU
UŞAK
SİİRT
OSMANİYE
KARABÜK
BİLECİK
MALATYA
ŞANLIURFA
KIRŞEHİR
KAYSERİ
SAMSUN
HATAY
TEKİRDAĞ
MUĞLA
KİLİS

📌YATAN İLLERİN TAM SIRALISI BU KONUNUN İLK SAYFASINDADIR.📌

NOT: E DEVLET ÜZERİNDE KAYIT GÖRÜNMESE DE MAAŞLAR YATMAKTA...

İYİ BAYRAMLAR...
Zonguldak yattı ben çektim parayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye