2022 Toplu param için evrak geldi ancak halen hesapta para yok ne yapmalıyım?

destiny07

Üye
Üye
haftaya yatacakmış tamamdır. daha fazla kurcalamaya gerek yok. küfür de etmeyn adamlar burayı takip edip yorumlarını okursa maaşını keserler hiç alamazsın almonıa67 :D

scorpion

Üye
Üye
destiny07 haftaya yatacağı ne malumm bu bilgiyi nerden edindin bilmiyorum ama bir kargaşa olduğu kesin online ödeme tarihi 10,01,2012 olan evrak nasıl gelmez hala daha evrak gelecekte annem parasını alacakta her akşam annem bir gelişme varmı demekten usandı nedir bu ya böyle rezillik olamaz yaa şeytan diyor git bakanlığın önüne neysee biraz daha sabır edelem bakalım
:)

atipik

Üye
Üye
Bana da evrak yeni geldi diyor ki orada 01,04,2011-29,02,2012 tarihleri arasında hak etmiş olduğunuz ....'ödemeyi Ziraat bankasından çekebilirsiniz.
İyide bu süre dolmuş! nasıl bir olay anlamadım?

udef

Üye
Üye
Arkadaşlar herkes gibi bizde birikmiş parayı bekliyoruz. Bugün ziraat bankası genel müdürlüğü bütün şubelerine bir yazı göndermiş. Yazıda aynen şöyle yazıyor. 2022 sayılı yasa ile yaşlılık ve malul aylığı almaya hak kazanan ve toplu para ödemeleri Aile ve sosyal politikalar bakanlığınca hak sahiplerine tebliğ yapmış olsa da genel müdürlüğümüze her hangi bir ödeme emri verilmemiştir. Sık sık gündeme gelen ve hak sahipleri tarafından şubelerimize yapılan başvurular sonucu SGK dan bilgi istenilmiş ve yetkililerce ödemelerin ziraat bankalarından yapılacağına ve bununla ilgili ödeme emirleri önümüzdeki günlerde bildirileceği belirtilmiş. Merkez ödeme emirleri kesildiğinde ziraat bankası şubelerince ödeme yapılacağı belirtilmektedir. İnşallah önümüzdeki hafta en geç cumaya paralarımızı alırız.

destiny07

Üye
Üye
evet ben demiştim haftaya verecekler diye.ama yinede çok geç oldu keşke bu hafta verseler toplu maaşları.ve bu uzun bekleyiş bitse.

destiny07

Üye
Üye
önemli olan maaşların her ay ödenmesi bunu başarabilirsek gerisi çorap söküğü gibi gelir ve her işlem kolay olur hergün e posta dilekçe falan gönderiyorum

farfan42

Üye
Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar ben bugün toplu paramı aldım ziraat bankalarına gitmiş ödeme emri gidin alın :)

atipik

Üye
Üye
Hadi arkadaşlar güle güle harcayın...bende bugün çektim.
Veznedar kadın kimliğimde ki fotoğrafı bana benzetemedi kaç kez emin olmak için "kimlik sahibi siz misiniz?" diye sordu.
Yanında ki arkadaşına sordu o da espiriyle karışık yıllar sizi yormuş dedi böylecede tatlıya bağlandı :D

destiny07

Üye
Üye
aldım acv 2 gün önce aldım.sağol admin mehmet yalçın ;)

tark36

Üye
Üye
arkadaşlar sıkıntı buyuk bu konu hakkında bu sitedeki yazışmaları birileri gormeli nasıl olur bilmiyorum ama direk bakanlıga veya başbakanlıga ulaştırmalı yani birşeyler yapmalı bu parayı almak için bu kadar sıkıntı eziyet zaten adı ustunde ozurlu bakım parası ozurlu yakınları olarak bızde kafayı sıyırcayız sonra ne olacak ya bu iş kolaylaştırılmalı veya devletin kapısını kendımızı atıcaz hepımıze baksın.

acv

Üye
Üye
bende aldım paramı bu pazartesi çok şükür :)

acv

Üye
Üye
benim ödeme emri 17.01.2012 ocak ayıydı yani. yaklaşık 2.5 ay bekledik biz bankaya paranın yatması için

asetos38

Üye
Üye
İyi günler..2022 maaşlarının aylığa bağlanması hususunda nereye müracaat etmemiz yada nereye dilekçe vermemiz gerekiyor..Bilgisi olan varmı arkadaşlar..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Malmüdürlüğüne müracat ederseniz onlar sizi yönlendireceklerdir.

ilyaskirmanci

Üye
Üye
İyi günler..2022 maaşlarının aylığa bağlanması hususunda nereye müracaat etmemiz yada nereye dilekçe vermemiz gerekiyor..Bilgisi olan varmı arkadaşlar..

nasıl yani 3 ayda verilen maaşlar ayda bir olarakta verilmekte benmi yanlış anlamış bulunmaktayım yoksa???

destiny07

Üye
Üye
oluyor galiba ayda bir yapıyorlar ama toplam maaşın üçte biri veriliyor :) bendemi yaptırsam

Tekerlekli Sandalye