2023 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gozdesahinn

Üye
Üye
5 oldu yok daha

MehmetÇelik

Üye
Üye
Evet bu gece hala yatmadı. Ne var sanki ayın 9 veya 10 nurdan yatırsalar. Ayın ortasına doğru çok kalabalık oluyor ama malesef standart birgünümüz bile yok şuanda.

Gülüstan

Üye
Üye
Erzurum aile sosyal politikalar bakanlığı nı aradım arkadaşlar şuan bakanlıktan Bi bilgi gelmedi öğleye kadar bekleyin dediler

kaya kay

Üye
Üye
Engelliye dul ve yetime verilen deger bu kadar. Günümüz saatimiz belli degil. Gecen aylara bakıyorum da istanbul için 13 ün ilk dakikaların da ve 12 sinde yatırmışlar. Arkadaşların dedigi gibi kafalarına göre. Ama kendi maaşları aynı gün ve saatte takır takır alıyorlar. Bizde yatacakmı kestiler mi yoksa die strese giriyoruz

MehmetÇelik

Üye
Üye
Engelliye dul ve yetime verilen deger bu kadar. Günümüz saatimiz belli degil. Gecen aylara bakıyorum da istanbul için 13 ün ilk dakikaların da ve 12 sinde yatırmışlar. Arkadaşların dedigi gibi kafalarına göre. Ama kendi maaşları aynı gün ve saatte takır takır alıyorlar. Bizde yatacakmı kestiler mi yoksa die strese giriyoruz
Bu çok üzücü bir durum. :( Zaten aldığımız az bir miktar neye yeter neye yetmez. Ondada ne gün belli ne zaman. Yaşlı teyzelerimiz ablalarımız var bankaya gittiğimizde görüyorum kadın diyorki gün içinde 5 defa geldim baktım tuşlu telefon kullanan var insanlar işini gücünü bırakıp yatıp yatmamışmi gidip bakıyorlar.

ahmet34

Üye
Üye
arşivde mayıstan ıtıbaren 12 yada 13 unde yatmıs...yanı bugun yatması gerekır,yatmıyorsa banka parayı kullanıyor olabılır

Numara7

Üye
Üye
Bunun adını Evde bakım maaşı olarak değilde, keyfimiz ne zaman isterse o zaman ödemesi diye değiştirsinler. Bence.. bir sabit günün yok taşören firmaya döndü koskoca devlet daireleri

Enver U

Üye
Üye
Ankara'sı Adana'sı kalmadı artık arkadaşlar ya herkese aynı anda yatıyor artık.
Bizi insandan saymadıklari içinde canları ne zaman isterse o zaman yatırıyorlar 😔😒😡

mehmet0101

Üye
Üye
Allah Devletimize zeval vermesin,Allah Cumhurbaşkanımızdan Razı olsun Bugün yatmazsa yarın yarın yatar önemli olan maaşın yatmasıdır her zaman dediğim gibi bu bir sosyal yardımdır,emekli maaşı gibi değil Yarın başka bir Hükümet gelirse isterse tüm sosyal yardım ödemelerini kesebilir..Devlet Ekonomik gücü oranında sosyal yardımlar yapar der Anayasa... işte bu gerekçeyi öne sürerek Devlet tüm sosyal yardımları kesebilir.Ben artık sosyal yardım için para veremiyorum der ve keser vatandaş olarak hiçbir şeyde yapamayız isyanmı ederiz polis mi taşlarız ne yapabiliriz ki?

Siyaset yapma

Moderatörün son düzenlenenleri:

Enver U

Üye
Üye
Ayıp ya bunun belli bir gününün olması gerekli, bugünde gitti bu saatten sonra yatmaz artık. Ev sahibi 3 gündür haber bekliyor kira için böyle saçma şey olur mu ya 😒

kaya kay

Üye
Üye
13.30 gibi yatar sanırım. Gecen aylara baktımda ayın 13 unde bu saatte yatmış

Tekerlekli Sandalye