2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Yahu anladık temmuz maaşı nı Ağustos ta alınıyor ama ben temmuz dan itibaren zamlı olucak diye bir duyum aldım sayın cumhurbaşkanımız ekonomi kötü olduğu için temmuz ayı itibarile vereceğini söyledi? sormak istediğim soru buydu ama anlatamadım.? sözüm bana cevap yazan kişiye değil üstüne alınma.

Heraklion

Üye
Üye
Arkadaşlar Evde Bakım Maaşı Temmuzda mı yatacak yoksa Ağustosta mı?

D.BULUT

Üye
Üye
@Gülsüm kartal Sanmıyorum,önce bakıp sonra parasını aldığımız için,zamlı ödemeyi erken vermezler.Kaldı ki Bayramda veremiyorlar gelecek ayın ödemesini..Milleti perişan etmekten başka bişey yapmaz bunlar.

1940ads

Üye
Üye
Gel de böylesini....neyse ki Allah sizlere fırsat vermiyor
ne böylesını gereksız aldıgımız ne kadar zaten herkesın altı kuru ver bakalım senın o destekledıgın basımızdakılere drtbınlira ne yapacaklar kımın ne cektıgını bılmıon kımı desteklıyon kımden yanasın kımın tarafında oldugunu bellı et yanar dönermısın kımsın gelde boylesını ne millete fırsat verılıyor sana bıseymı yaptılar:) banada verılınce sana bıdsey yapacagımdanmı korkuyon korkma bısey yapmam sana mıdem kaldırmaz:) bu kadar derdın içinde senle ugrasamam gıt kokanınla oyna.

Gülsüm kartal

Üye
Üye
@Gülsüm kartal Sanmıyorum,önce bakıp sonra parasını aldığımız için,zamlı ödemeyi erken vermezler.Kaldı ki Bayramda veremiyorlar gelecek ayın ödemesini..Milleti perişan etme

kten başka bişey yapmaz bun

@Gülsüm kartal Sanmıyorum,önce bakıp sonra parasını aldığımız için,zamlı ödemeyi erken vermezler.Kaldı ki Bayramda veremiyorlar gelecek ayın ödemesini..Milleti perişan etmekten başka bişey yapmaz bunlar.
Bekleyip göreceğiz inşallah verirler.@DBULUT

abdullah27

Üye
Üye
Resen kart kapatma nedir ptt kurum ödemelerinde öyle yazıyo yanındada 5 tl yatmış

Heraklion

Üye
Üye
İnşallah yakında yatar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye