2023 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Yasemin Bozal

Üye
Üye
Maasi yatan varmi

lightninq

Üye
Üye
1500 ek para yatacak gibi haberlere inanmayın. Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığımım öyle bir açıklaması yok!

Elif altin

Üye
Üye
1500 ek para yatacak gibi haberlere inanmayın. Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığımım öyle bir açıklaması yok!
Bende kendi sitesine baktım öyle bişey yok haklısınız ben inanmamıştım zaten. Ama haber siteleri hemen yapmaya başlamış.

şevket 45

Üye
Üye

Evde bakım maaşı alanlara müjdeli haber! Duyuru yapıldı: Bunun için 1500 TL daha verilecek​

Evde bakım maaşı alanlara müjdeli haber! Duyuru yapıldı: Bunun için 1500 TL daha verilecek. Verilen bilgilere göre, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evde bakım maaşı alanların desteklenmesi amacıyla yeni bir uygulama başlatıldı. Bu kapsamda, evde bakım maaşı alan kişilere 1.500 TL'lik ek bir bakım desteği verilecek. İşte detaylar...​

Bu nakadar dogru bilmiyorum açıklama yaparmisiniz
Bu nakadar dogru bilmiyorum açıklama yaparmisiniz
Kesinlikle yalan haber inanmayın bakanlığın ve hükümetin böyle bir açıklaması yok her konuda sahte videolar havada uçuyor devletin bir numarası miting alanından vatandaşlara sahte montajlı video yayınlarsa normal vatandaşın yapması da gayet normal

Son düzenleme:

Erkan35

Üye
Üye
En düşük memur maaşı 22 bin olacakmis, evde bakıma ne kadar etki eder acaba bu durumda

terlikcidede03

Üye
Üye
Evet bugün söyledi cumhurbaşkanımız 22bin TL miş inşallah daha güzel günlere

yılma

Üye
Üye
E devlette kayıt bulunamadı yazıyor herkesin aynımı

Tekerlekli Sandalye