2023 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral6363

Üye
Üye
Herkes CİMERE yazsın en az emekli maaşı kadar maaşımız Yükseltilsin diye CİMERE yazın bir kuru kalabalık yapıyorsunuz maaşımız şöyle olsun böyle olsun diye boşuna buraya yazmayın CİMERE yazın seçimden önce belki biz engelliri duyarlar herkes CİMERE yazsın
Yeni
Add bookmark
Herkes CİMERE yazsın en az emekli maaşı kadar maaşımız Yükseltilsin diye CİMERE yazın burada kuru kalabalık yapıyorsunuz maaşımız şöyle olsun böyle olsun diye boşuna buraya yazmayın CİMERE yazın seçimden önce belki biz engelliri duyarlar herkes CİMERE yazsın sesimizi Cumhurbaşkanına duyuralım
Herkes CİMERE yazsın en az emekli maaşı kadar maaşımız Yükseltilsin diye CİMERE yazın burada kuru kalabalık yapıyorsunuz maaşımız şöyle olsun böyle olsun diye boşuna buraya yazmayın CİMERE yazın seçimden önce belki biz engelliri duyarlar herkes CİMERE yazsın sesimizi Cumhurbaşkanına duyuralım

Erkancan3434

Üye
Üye
Suriyelerin maaşları bile günü gününde yatıyor yazıklar olsun kaç gündür konuşuyorum kayda alan yok size haktır bunu hak ediyorsunuz biz insanlar olarak bu ülkede bize zulüm bile yapılsa sessiz kalırız sessiz kaldığınız sürece neyse destek ödemesini bile 5 gün sonra yatırdılar 2 gün sonra emeklilerin ödemesi bakın nasıl hepsi birden yatacak iş engelliye geldi mi neyse ağzımı bozmak istemiyorum

herakless74

Üye
Üye
benim e devlette 2 ay öncesini gösteriyor
inşallah hepimizin bakım maaşları bu gece yatar

Megabit

Üye
Üye
merhabalar konu yeri değil ancak yardımcı olursanız sevinirim,süresiz engelli raporu olan kişi 18 yaşına girince tekrar rapor çıkarmak zorundamıdır?

sevi10

Üye
Üye
merhabalar konu yeri değil ancak yardımcı olursanız sevinirim,süresiz engelli raporu olan kişi 18 yaşına girince tekrar rapor çıkarmak zorundamıdır?
Hayır değil...bizde rapor yenileme gibi bi durum olmadı

Elif altin

Üye
Üye
Bazen bazı kurumlar mesela sosyal hizmet yenileyin diye talepte bulunuyormuş öyle duydum. Ama tabi hakim değilim.

Erkancan3434

Üye
Üye
Boşuna beklemeyin üzülerek söylüyorum bugünde yatmayacak e devlet üzerinden görünmediği sürece yatmaz siz akp oy vermeye devam edin

Uzaylı25

Üye
Üye
3 ay gözükmedi Gine’de yattı bu maaşida akp hükümeti başlatti başkalarında deyil 2006 başladi bura siyaset yeri değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye