2024 Nisan Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Timsah

Üye
Üye
Engellilerinizin raporu tam bağımlı ise alabilirsiniz

adanali001

Üye
Üye
Engellilerinizin raporu tam bağımlı ise alabilirsiniz
Evet evet biri 100/70 biri 100/73 oranında raporları ve sürekli yaziyo bakicida isaretlenmis raporda.. Yanı 6 kişi olan bir aile alabilir diyorsunuz dimi 2 bakım aylığı teşekkür ederim cevabınız için....

Özge52

Üye
Üye
Yada soruyu şöyle sorayım 2kisiye bakıcı alabilmem için ev halkının 6kisi olması yeterli mi ve hiç bir şeyimiz de Yok ev araba para sigorta vs yani
İki engelliye bakıcı olabilirsin, bende 2 kızım için bakım maaşı alıyorum ,yani kısacası iki engelli için bakıcı olabilirsin ve ikisi içinde bakım aylığı alabilirsin

Timsah

Üye
Üye
Evet evet biri 100/70 biri 100/73 oranında raporları ve sürekli yaziyo bakicida isaretlenmis raporda.. Yanı 6 kişi olan bir aile alabilir diyorsunuz dimi 2 bakım aylığı teşekkür ederim cevabınız için....
Rica ederim ALLAH hepimizim yardımcısı olsun insallah alırsınız gidip müracaatınızı yapın hatta engelli aylığına da muracat edin

adanali001

Üye
Üye
Rica ederim ALLAH hepimizim yardımcısı olsun insallah alırsınız gidip müracaatınızı yapın hatta engelli aylığına da muracat edin
Çok tşk ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun
İki engelliye bakıcı olabilirsin, bende 2 kızım için bakım maaşı alıyorum ,yani kısacası iki engelli için bakıcı olabilirsin ve ikisi içinde bakım aylığı alabilirsin
Çok tşk ederim merak ettiğim konu 6 kişi evdeyiz engelli bakıcı çok gelirmi kişi azmi diyeydi hani ben anlamıyorum da kişi başına bulunuyormuş ya işte o konuyu anlamıyorum ondan dedim 6 kişiyim alabilir miyim diye çok sağol

Timsah

Üye
Üye
Kisi başı denilen eve giren gelirin evdeki kisi sayisina bölünmesi sizin aksine evde 6 kişi olmaniz avantaj oluyor onaylanmamasi icin bir sorun yok

adanali001

Üye
Üye
Kisi başı denilen eve giren gelirin evdeki kisi sayisina bölünmesi sizin aksine evde 6 kişi olmaniz avantaj oluyor onaylanmamasi icin bir sorun yok
Vallahi sevindim Allah razı olsun sizinden korkum oydu işte hadi olmasa kişi az fln derlerse dedim oluyormuş sevindim cidden

memo51

Üye
Üye
Çok tşk ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun

Çok tşk ederim merak ettiğim konu 6 kişi evdeyiz engelli bakıcı çok gelirmi kişi azmi diyeydi hani ben anlamıyorum da kişi başına bulunuyormuş ya işte o konuyu anlamıyorum ondan dedim 6 kişiyim alabilir miyim diye çok sağol
Bizde aynı sizin gibi 6 kişiyiz maaşlarıda var anneciğimin bende alıyorum kız kardesime vede annecigime alırsınız

sekobaba

Üye
Üye
edevlette bende Sorgulanan TC Kimlik Numarasına ait Başvuru Bulunamamıştır!

sizde böyle mı

Orhan38

Üye
Üye
Merhabalar oğlum 18 yaşına girdi bende emekliyim SGK dan yararlanmya devam etsin diye baş vuruda bulundum bakım maaşı kesilirmi bilgisi olan cvp verebilirmi

Timsah

Üye
Üye
Hayır kesilmez sonuçta oğlunuz sadece sızın üzerinizden sağlıktan yararlancak bir gelir almıycak bizde oğlumuzu babasının üzerine geçirdik bir sıkıntı çıkmadı

Orhan38

Üye
Üye
Hayır kesilmez sonuçta oğlunuz sadece sızın üzerinizden sağlıktan yararlancak bir gelir almıycak bizde oğlumuzu babasının üzerine geçirdik bir sıkıntı çıkmadı
Tşkler

Tekerlekli Sandalye