%43 Engelliyim iş bulamıyorum?

kurtxxx

Üye
Üye
Arkadaşlar ben sizden ne yapmam gerektiği hakkında bilgi almak için bu konuyu açıyorum.Ben yaklaşık 6 senedir yüksek tansiyon hastasıyım ve ilaç kullaniyorum.1 sene önce sözleşmeli olarak özel sektörde bir işyerinde çalışmaya başladım.Isyeri doktoru tansiyon hastası olduğum için eko tetkiklerini yaptirmami istedi ve yaptirdigimda doğuştan gelen 2.derecede aort yetmezliği hastası olduğumu öğrendim.Sonradan ise ayrıntılı tetkikler yapıldı ve aort damarimda genişleme olduğunu öğrendim.Sozlesmem yenilendi hastaligim belirsizliğini koruduğu için ameliyat olursam kadroya alicaklardi fakat ameliyat süresine daha süre olduğunu öğrendim.Isime son verildi.Yuksek tansiyon Kapak yetmezliği ve uyku apnesi hastalıkları ile birlikte toplam yüzde 43 oranında rapor aldım.Fakat şu an issizim bakmam gereken bir ailem var.29 yaşındayım.Bircok farklı meslek ve branşta işlere başvuru yaptım.Fakat bir sonuç elde edemedim.is bulamadığım için raporu iptal ettirmeyi düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz? Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Venus Z20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eğer lise mezunuysanız size tavsiyem 2020 yılında yapılacak olan ekpss (engelli kamu personeli seçme sınavı) sınavına hazırlanmanız. İş yaşamında engelliler en çok kamuda rahat çalışabiliyor. Özel sektörün zorlukları fazla.

kurtxxx

Üye
Üye
Eğer lise mezunuysanız size tavsiyem 2020 yılında yapılacak olan ekpss (engelli kamu personeli seçme sınavı) sınavına hazırlanmanız. İş yaşamında engelliler en çok kamuda rahat çalışabiliyor. Özel sektörün zorlukları fazla.
Teşekkür ederim ilginiz için özel sektörde başladım fakat dediğiniz gibi zorlukları var Allah yardımcımız olsun.

Venus Z20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye