9 Ay önce sağlık kurulu raporu aldım yeni rapor almak için başvuru yapamıyorum

world56

Üye
Üye
Herkese merhaba. 2011 nisan ayında farklı bir devlet hastanesinden sürekli % 30 özürlü raporu aldım. Fakat özürlü raporu 9 ay geçmesine rağmen neden marmara üniversitesi pendik eğitim ve araştırma hastanesine sağlık kuruluna özürlü raporu için kayıt olamıyoruz yada kayıt olduğumuzda sağlık kurulunda engel çıkıyor yani raporu sistemden görüyorlar sağlık kurulu. kısacası neden bu hastaneye neden kayıt olamıyoruz sağlık kurulu mu engelliyor yoksa sağlık bakanlığı mı engelliyor. almış olduğum rapor % 30 sürekli özürlü raporu 5 yıl da geçse kayıt olamayacak mıyım. bu hastaneye nasıl kayıt olacağım?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İnternetten başvuru yapıyorsunuz anladığım kadarıyla bence hastanenin sağlık kurulu kalemine bizzat giderek müracat ediniz, hastaneden rapor aldıktan sonra yeniden başvurup yeni rapor alma süreci 6 aydır sizde bu süre aşılmış eski raporun sürekli olması sorun teşkil etmez yeni rapor alma hakkınız var.

world56

Üye
Üye
mehmet abi yanlış anladınız. sağlık kurulu kabul etmiyor eğer sağlık kuruluna kayıt yaparsam eski raporum olduğunu söylemezsem onlar sistemden görüyorlarmış engel çıkıyor işte. o yüzden kabul etmiyorlar. internetle başvuru alakası yoktur.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sağlık kurulu kabul etmesi lazım siz olmazsa bi başhekimliğe çıkıp yeni rapor almak istediğinizi belirtin bakalım onlarda mı sizi reddedecekler, olumsuz yanıt alırsanız başka hastaneden rapor almayı deneyin..

Tekerlekli Sandalye