%90 Raporumuz var bu raporla maaş alabilirmiyiz?

Mehmet Oruc

Üye
Üye
yaklaşık 7 ay çapa da yattı kesin bi teşhis koyamadılar santral ateş dediler epilepsi dediler motor geriliği dediler kesin bi tanı koymadılar halende gidip geliyoruz ama teşhis koyamıyorlar rapor verildi bize raporda (Hafif Düzeyde Bilişsel Gelişimde Gecikme ,Epilepsi , psikososyal motor geriliği) yazıyor. Özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı %89.8 diyor , Günlük aktiviteyi engellemeyen ama güçleştiren nöbetler %15 , kas iskelet sisteminde ise % 60+40 diye bişeyler yazmışlar raporun kulanım amacına da Eğitim ve Sosyal yardım kutucukları işaretli.Bu raporla maaş müracaatında bulunabilirmiyim anlayan bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Elinizdeki raporla 2022 maaşı alabilirsiniz 2022 maaşı ve şartları ile ilgili maaş değerlendirmesini aşağıdan maddi durumunuzu gelir durumunuzu anlatan bir başlık açarak ögrenebilirsiniz.

2022 Maaşı ve Vakıf Aylıkları

Elinizdeki raporda sizin anlattığınız üzere evde bakım maaşı için uygun bir rapor degildir raporda mutlaka "ağır özürlü" ibaresi istenilmektedir, mevcut raporla evde bakım maaşından yararlanamazsınız, ayrıca rapora itiraz hakkınız mevcut sağlık müdürlüğüne gidip itiraz etmeniz halinde sizi hakem hastaneye sevk ederler ve ordan nihai raporu alırsınız.

Tekerlekli Sandalye