Açıköğretim Ek Dikey Geçiş Kaydı

sebboy

Üye
Üye
Açıköğretimi takip edenlerin bildiği gibi sınavsız açıköğretim kayıtları 19 ekimde sona ermişti. Bütünleme sınavına girip mezun olmayı bekleyen yüzlerce belkide binlerce öğrenci bütünleme sonucu açıklanmadığBütünleme sonuçlar 5 kasım tarihinde açıklandı, herkes merakla dikey geçiş durumunu bekliyordu. Yine şaşırmayacağımız gibi anadolu üniversitesinden doğru düzgün bir duyuru yapılmadığı için dikey geçiş ile açıköğretimden devam edememişti.Bütünleme sonuçlar 5 kasım tarihinde açıklandı, herkes merakla dikey geçiş durumunu bekliyordu. Yine şaşırmayacağımız gibi anadolu üniversitesinden doğru düzgün bir duyuru yapılmadı.Duyuru yapılmamasına rağmen bütünleme sonucunda mezun olanlar için dikey geçiş işlemleri tekrar aktif oldu.
Bütünleme sonucunda mezun olan arkadaşlar 12 – 19 kasım tarihlerinde aşağıdaki adresten dikey geçiş önkaydı yapıp, bankaya harcını yatırıp aof bürosuna giderek kesin kayıt olabilecek.
Bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyorum.https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx Dikey geçiş başvurusu yapacaksınız.)

Dikey geçiş ile sınavsız geçebilen ve geçiş yapılabilecek bölümler:Dikey Geçiş İşlemleri | Açıköğretim - Aof Çıkmış Vize, Final, Bütünleme Sınav Soruları, Açıköğretim Bilgileri

KAYNAK:Açıköğretim Ek Dikey Geçiş Kaydı | Açıköğretim - Aof Çıkmış Vize, Final, Bütünleme Sınav Soruları, Açıköğretim Bilgileri

Tekerlekli Sandalye