Ağustos'ta 7 bin 778 engelli atanacak

YassaX

Üye
Üye
Hayırlısıylan Olsun da ; Gec OLsun .. İlk Oldugu bir deneme gibi bisey oldu ... Herşeyin İlki Sancılı olur .. Bugunlere geldiğimize bile Şükretmemiz Lazım ...

mevce

Üye
Üye
Bakan Şahin ağustos dediyse eylülü bulur.

YassaX

Üye
Üye
mevce ; gec olsun da güç olmasin ...

mevce

Üye
Üye
Dediğiniz gibi Özkan Bey geç oldu ama inşallah güç olmaz.Aslında hem güç hem geç oldu.Yine de hayırlısı.

YassaX

Üye
Üye
mevce hanım ; hayırlısı artık ... HAYIRLI CUMALAR ...

hunter

Üye
Üye
ösym kpss yerleştirmelerini 1 haftada açıkladı (29 haziran son gündü bugün açıklandı) inşallah ömss yerleştirmeleride 1 haftada açıklanır da 27 temmuzda belli olur,ağustos içinde de atananlar göreve başlar..

YassaX

Üye
Üye
hunter kardeşim ; 7 ila 10 gün Civarinda Açıklıyorlar genelde.. Hayırlısı Olsun

yağız1

Üye
Üye
Arkadaşlar bu sınava herkes memur olabilme hayaliyle girdi, arkadaşlarımızında dediği gibi bu bir ilkti ve eksiklikleri mutlaka olacaktı, olduda zaten sorular sınavdan çok sonra yayınlandı tercih alım süresi uzadı, bunda ösym de suçlu olabilir diğerleride, sonunda alımlar yapılacak bir kısmımız mutluluk yaşarken büyük bir kısmımız bir dahaki sefere bırakacaz umutlarımızı İNŞALLAH RABBİM hakkmızda ne hayırlıysa onu versin.
Sonuç ne olursa olsun hayırlısı olsun hayat devam ediyor bunu aklımızdan çıkarmayalım lütfen.

YassaX

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH ...Hayırlısı

blues

Üye
Üye
Yarın KPSS ye girecek olan Sevgili editörümüz ÖZKAN CEYLAN ve bütün arkadaşlara Allah zihin açıklığı versin...Başarılar diliyorum...

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet Abicim ; Amin . İNŞALLAH ... ALLAH RAZI OLSUN ... Eksik Olma :) :) :) ... Herkese Başarılar ...

Saygılar ...

blues

Üye
Üye
Sevgili Özkancım artık bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi koyup içip yatmalısın....:):):)

elif27

Üye
Üye
Bugüne kadar her anımızda bize yardım eden, üstümüzde çok emeği olan ve kahrımızı çeken arkadaşım Özkan'a ve tüm arkadaşlara bugün girecekleri KPSS'de başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. İyi haberlerinizi almak umuduyla.

blues

Üye
Üye
Hayatımız tamı tamına böyle geçiyor...!!! Hayatımız tamı tamına böyle geçiyor....jpg

B

BALTAZAR_79

Guest
Sevgili Özkan kardeşime ben de, başarılar diliyorum, inşallah emeğinin karşılığını kısa sürede alırsın kardeşim...

YassaX

Üye
Üye
BALTAZAR_79 Kardeşim ; Sağolasin , Eksik Olma .. Amin . İNŞALLAH ... ALLAH RAZI OLSUN :)

YassaX

Üye
Üye
Sevgili Özkancım artık bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi koyup içip yatmalısın....:):):)

hakkaniyet Abicim ; Sirkeli su içmedim, süt içtim dün gece ; bayağ faydalı oldu sınav icin .. Ayrıca ; Bu sabah KPSS Sınavı Öncesi ; Kahvaltıdan sonra bir de türk kahvesi ictim ; oh ne iyi geldi valla :) Bu Arada; Bu Sınavda Bitti Oh RAHATIM ; ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN :) --> Senin Karikatürden gordum de yazdim :)

Tekerlekli Sandalye