Ah şu erkekler :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
15134722_1234108569983117_7645075581180511913_n.jpg

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kad%C4%B1n-728x375.jpg

Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Aslında erkekleri anlatmak kadınlara göre çok daha basit. Yani bu makale o kadar uzun sürmeyecek demektir bu. Bi kaç kalın kriter vardır, tamam. Detayı yoktur yani o kadar fazla erkeklerin. Neyiz biz diye düşünüyorum bazen ya, gelişmemiş prototip robot gibiyiz ve sanki kadınlar bizden daha gelişmiş bir sınıf gibi. Sorumuza gelelim, kadınlar nasıl erkek ister?

Korunma Hissi

Kadınların doğal genetiğinden kaynaklanan bir durumdan öte gelmiş, ve zamanın akışına göre birazcıkta körelen bir duygudur. Bazı feminist duygulara sahip olan kadınlar “ben kendi kendimi” korurum dese de, kadınlar bir erkeğin onu koruduğunu biliyorsa gerçekten mutlu olurlar, huzurlu olurlar.

Yani erkekler, eğer ortalıkta ben erkeğim diye geziyorsanız köpekten kediden böcekten yılandan korkmayacaksınız. Kız arkadaşınız “ay dağ aslanı ve gergedan sürüsü!” dediği anda ondan önce koşmaya başlamayacaksınız, “onlardan mı korkuyosun?” diyeceksiniz. Sonra da büyük ihtimal öleceksiniz. Erkek olmak bunu gerektirir, yeri geldiğinde öleceksiniz baylar.

Romantizm

Kadınlar, romantizmi sever. Genelleme yapmayacağım, HEPSİ sever. Fakat cıvıtmanında bi manası yok. Sürekli “aşkım aşkım aşkım bebeyim bebeyim bebeyim” diye papağan gibi gezmeniz gerekmiyor, kurduğunuz her kelimenin başlangıcınde “aşkım” demeniz gerekmiyor. Bu romantiklik değil gerizekalılık oluyor, ve anında soğuma sebebi olabilir. Tabii kız arkadaşınız bu cıvıklıktan hoşlanıyorsa -ki kadınlar o kadar aptal değildir- sorun yok.

Ama bir erkek olacaksanız, sevgilinizin doğum gününü, yıl dönümünüzü ve hatta ay dönümünüzü dahi bileceksiniz, 2-3 ayda bir de “bu gün bilmem kaç bininci günümüz” diyeceksiniz, kadına onu önemsediğinizi hissettireceksiniz.

Kadın önemsendiğinin hissettirilmesini ister. Yani çiçek alma konusuna gelirsek, bazı özel günlerde alın. Her gün almayın abi, kadın bi iki hafta boyunca mutlu olur ama sonra der ki “lan bu çiçekleri nereye koyucam ev börtü böcek doldu gerizekalı”, yani bu iş böyledir. Ha bu arada, 1 yıl boyunca çiçek almamışsanız durduk yere çiçek almayın sakın. “Aldatıyomu beni aceba?” diye nereden geldiğini bilmediğim salak sapık düşüncelere kapılabiliyorlar, bunu biz anlayamıyoruz. Kadınların beyni bizden daha karışık, demiştim ya.. onlar bizden bir sınıf yukarıda..

Kas mı Göbek mi?

Erkekler, bu soru can sıkıcıdır evet. Bakın, fazla kas kadını iğrendirir. Fazla göbekte çekici olmaz, yani kadın size gelip “gel sen bakim” demez büyük ihtimalle, tabi onu sürekli sevindirmiyorsanız ve mutlu etmiyorsanız. İdeal olan iki seçenek vardır, hafif kas ve hafif göbek.

Şimdi açıklayayım;

Hafif Göbek: Giyilen eşyalar üzerinden kendini belli etmez, aslında ne kastır ne göbek. Karın çok sıkılırsa hafif kaslar belli olabilir. Hafif göbek bir çok kadının tercihidir, kası itici bulan çok kadın olması nedeniyle. Ama baylar bakın, hafif göbek diyorum. Şu an oturduğunuz yerde göbeğinize bir bakın, oradan bir dağ çıkıyor gibi ise hiç “ben hafif göbekliyim yhaa .s” demeyin.
Hafif Kas: Karın kasları sürekli belli olmaz. Hafif kasıldığında belli olur, fakat sanki karından çıkan 6 adet taş varmış gibi değil. Hafif belli olur, gerçekten kas gibi yani. Bu işi abartanlar var, hayır baylar. Fazla kas iyi değildir, kas iyidir ama fazlası iyi değildir. Vücudunuzdan başınızı göremeyen kadın sizi ne yapsın? Elinizi tutarken elinin kırılacağını hisseden kadın sizi ne yapsın? Anlıyormusunuz?

Anlayışlı Olunmalı

Erkekler, anlayışlı olun. Tamam kıskançlık da olmalı, ama…

-“Sen napıyosun? Şort değil mi o? Çıkar onu hemen!”

+”Hayatım evdeyiz!”

-“Pencereler var!”

+”Perdeler kapalı!”

-“Gölgen yansıyo!”

Ara Sıra Garip Sürprizler Yapılmalı : Kuaför

Bir gün kız arkadaşınızı dışarı çıkarın, ve onu çok iyi bir kuaförün önüne gelerek “Serbestsin.” diye bırakın. Muhtemelen donup kalacaktır, kadınlar kuaförleri sever. Ve muhtemelen 5.000₺ ödeyip çıkacaksınız o gün. Kız arkadaşınızın saçına baktığınızda ise 3cm kesildiğini göreceksiniz, evet. Saçlarına yapılan şeyleri biz anlamıyoruz. Zeka kapasitemiz yetmiyor. Şunu bilin, kadınlar saçlarına çok değer verir.

Cinsellik

Bu konuda fazla bir şey yazmayacağım, ama erkeklerin sürekli sadece kendini düşünme sorunu kadınların en sevmediği sorunlardan biridir. Bilinmeli.

Küçük Sürprizler

Bir sabah kahvaltıyı siz hazırlayın, bir gece dışarıda yemek yiyin, bir gece bi konsere gidin, hatta bir gün ansızın iki uçak biletini gösterip “akşam milanoya gidiyoruz” diyin. Bir kadın, şaşırtılmayı daima sevmiştir. Kadını şaşırtırsanız o da sizi şaşırtır. Unutmayın, kadına verilen karşılıksız kalmaz. Kadın adaletlidir.

Not:Kadın diyorum, kadın. Şu dünyada kadın olmayı beceremeyenlerden bahsetmiyorum, gerçek kadınlardan bahsediyorum, haberiniz ola.:eek:

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kadın robotun başına gelmeyen kalmadı

Son dönemde dünya kamuoyunun tartıştığı önemli konulardan biri de seks robotları. Bunlara yeni ve en gerçekçi örnek Dr. Sergi Santos'un geliştirdiği robot Samantha. İlk olarak geçtiğimiz ay tanıtılan Samantha, Barcelona'da erkeklerin adeta zulmüne uğradı. Barcelonalılar, robotun ellenmedik yerini bırakmadı laf attı ve adeta insanlığı sorgulattı.

Samantha, geçtiğimiz ay dünya kamuoyuna tanıtıldığında “Dünyanın ilk akıllı seks robotu” olarak lanse edilmişti.Yaklaşık 6 bin dolarlık fiyatı, insana benzeyen yapısı ve 8 farklı ‘insani modu’ bulunan Samantha, Avusturya’nın Linz kentindeki Ars Electronica Festival’de görücüye çıktı.

Bilim insanı Dr. Sergi Santos’un geliştirdiği Samantha, o etkinlikte ziyaretçilerin büyük ilgisini çekmişti. Öyle ki robotun canlı olup olmadığına ya da maddiyatına bakmadan elle taciz edilen robot bozulmuş ve Santos, “Bu bir oyuncak değil, ciddi bir araştırmanın ürünü” demişti. Santos, o gün elle tacize uğrayan robotun çok ciddi hasar gördüğünü kolunun kullanılamadığını ve memelerinin de sıkmaktan dolayı zarar gördüğünü söylemişti. Santos, “Bu barbarlar robotu adeta parçaladı” yorumunu da yapmıştı.

doktor.jpg

Bu yaşanan korkunç olaydan sadece birkaç hafta sonra Santos, robotta bazı değişiklikler yaparak bu sefer İspanya’nın turistik şehri Barcelona’ya gitti. Barcelona’da robotu sergileyen Santos ve Samantha yine korkunç bir kitleyle karşı karşıya kaldı.

doktor2.jpg

Barcelona’da bir lokantanın önünde robotu sergileyen Santos’a yoldan geçenler önce laf atmaya başladılar. Yoldan geçenler, “Çok güzel bir kadın, çok güzel görünüyor. Çok güzel bir vücudu var” derken, başka bir adam da “Yüzü çok güzel. Gerçek bir kadına benziyor” yorumunu yaptı. İngiliz Daily Star gazetesinin haberinde ise bir anda erkeklerin robotun etrafını sardığı öne sürüldü. Gazetenin çektiği fotoğrafta erkekler robotun etrafını sardıktan sonra elle taciz etmeye başlıyor. Bazıları robotun saçını çekerken, bazıları elini ağzına sokuyor ve diğerleri de kalça ve göğüslerini elliyor.

Santos’un uyarılarına rağmen dağılmayan grup ile bilim insanı arasında gerilim yaşandıktan sonra grup olaysız bir şekilde ayrıldı. Dr. Santos, “Üzerinde çok önemli sensörlerin olduğu Samantha yine zarar gördü. İnsanlar ona karşı çok saldırgan bir tutum izliyor. Ama onu tamir etmeyi başardım” dedi.

Samantha'nın bizim ülkemize gelmesini düşünüyorum da gözlerimden yaş geliyor gülmekten :eek::eek::eek: Düşünsenize ülke ikiye bölünür; Bir yandan seks robotuna bakmak, ellemek, seyretmek caiz midir hocam? tartışmaları sürerken diğer yandan benimde olmalı bir Samantha'm diyen azgın hayran kitlesi :)

Robotun başına gelecekleri tahmin ediyorum da yok yok en iyisi bizim ülkeden uzak olsun robotların böylesi :)

öz77gür

Üye
Üye
O kadar emin olmayın denemek lazım en duyarlı ve saygılı biz olucaz görüceksiniz devletimiz çok güzel zemin hazırladı...

SM-N920C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Nasıl?

Devletimiz ve zemin hazırlamak? :) şimdi bir şey dicem ama neyse önce dereyi görmeden paçayı sıvamayalım şimdi...

evolution

Üye
Üye
bazı erkekler kadınlara neden saplantili bir şekilde takıyor...vallahi canımdan bezdim yanı inanın....????böyle saplantilari qormedim ben yanı...maqdurum resmen ....en sonun da zorla ve baskiyla bir siteden çıkmama neden oldular ....aynı şekilde saplantili kadınlar tarafından maqdurum yanı....

evolution

Üye
Üye
erkeklerin neden kadınlara saplantı yapıp taktiqini anlıyoruz...fakat kadın kadına neden saplantı yapıyor onu çözemedik...acaba fesatlık hastalığını şiddetli bir şekilde mi yaşıyor bu tip kadınlar ....

Tekerlekli Sandalye